معرفی یک برنامه مولتی مدیا و حواشی آن

باب اول: کاربران کامپیوتر شاید علاقمند باشند که فیلم های خانوادگی و یا ویدئو کلیپ های دیگر خودشان را بر روی اینترنت منتشر نمایند و یا برای دوستان و اعضای خانواده شان در نقاط دیگر ارسال نمایند و این برنامه مایکروسافت با فشرده سازی و کم کردن حجم آن می تواند استفاده های زیادی برایشان داشته باشد. البته امکانات برنامه زیر بسیار زیاد است و خودتان می توانید در آن بیابید. بطور مثال شما می توانید ویدئو مربوطه را بصورت مستقیم از کامپیوترتان بر روی اینترنت پخش نمایید و یا آن را به سایت خودتون آپلود کنید. تا از آنجا پخش شود.

Windows Media Encoder 9 Series با حجم 9918 کیلو بایت و خرده ای!

از طرف دیگر بارها شده که یک ویدئو کلیپ را بر روی اینترنت نتوانسته اید تماشا کنید که شاید علتش همان فشرده بودن آنها با برنامه هایی همچون برنامه بالا باشد و این دو تا فایل زیر هم در این زمینه کمک حالتان است.

Windows Media Player Codecs 9 با حجم 1454 کیلو بایت و خرده ای!

Windows Media Video 9 VCM با حجم 693 کیلو بایت و خرده ای!

به نظر من بهتره تنبلی را کنار بگذارید و هر سه تا فایل بالا را داونلود نمایید چرا که هر سه تای آنها جزو تولیدات مایکروسافت هستند و در بهبود کارایی و کیفیت پخش برنامه های مولتی مدیای ویندوز شما نیز بسیار موثر هستند. و به همین راحتی هم نمی توانید لینک داونلود آنها را در اینترنت و یا سایت مایکروسافت بیابید و خود سایت مایکرو سافت هم با کلی قروفر آن را به شما هدیه می کند.

باب دوم: از خوانندگان کتاب "بازماندگان تاریخ" خودم هم، بخاطر دیرکرد در انتشار هفتگی آن، کلی پوزش می طلبم و در زیر این مطلبم قسمت دوم را نوشته ام. هرچند که جز این مانیا و آرمین عزیز انگاری کسی دیگر رغبتی به خواندنش بروز نداده و از پیام و تبریک در کامنت دونی زیرش در قسمت اول انتشارش خبری نبود. حالا اون موقعی که تبدیل به فیلم شد و در دنیا گوی سبقت را از "ارباب حلقه ها" و "هری پاتر" ربود، قیافه شماها دیدنی هست! من با همین دو دونه خواننده ای که پیدا کردم کلی هیجان زده شده ام و اصلا هم افسردگی نگرفته ام.
بابا... روحیه
بابا... اعتماد به نفس
بابا... کتاب
بابا... مولتی مدیا!

/ 10 نظر / 28 بازدید
saheb

پسرک همولايتی خواننده سومی هم وجود دارد

حسام

يه سر بزنی به ما ميميری!! فرهاد جون کم پيدايی؟

طناز دختر شاه پريون

سلام دوست مهربونم زيبا بود راستي من نمي دونم دوم شدم يل نفر سوم بابا كامنتو مي گم - شاد باشي دوست جون

hessam

man 2 ta khahesh daram 1 inke yad bede chijori zire site fehreste bazdid konandeharo gharar bedam 2 inke che jori weblagamo to motor jostojo sabt konam. tanx

pari

sam leikom dadash.haleton khobe?baba ahsant sitaton alist az babate windows ham mamnon ay vaa bazam azin kara bekon

farzin

سلام خوبی؟ منم پسر شمالی هستم !!!:] مطالبت هم جالب بود به خصوص این آخری !! موفق باشی

مانیا

سلام ..نظردهيتان خراب بود يا من نمی توانستم نظر بدم بالاخره يعنی اينکه بودم....منتظر بقيه داستانم ... ببينيم اين مدينه فاضله تان چه کسانی را ديگر می طلبد؟؟؟؟

ديوونه

سلام خوبی من دنبال يه سايت ذرباره مصر می گردم اگه داری بهم بده