دروغ سال ۱۳۸۲

5 مرداد 82 – بخش خبر ITiran - سرويس هاي وبلاگ باز هستند هيچ مشکلي از اين جهت روي سرويس دهندگان اينترنتي وجود ندارد.
مهندس صدري مدير امور مشترکان ديتاي مخابرات در گفت و گو با آي تي ايران با اعلام اين خبر گفت: تنها چند وبلاگ براي مسدود سازي اعلام شده بود اما اشتباه پارس آنلاين اين بود که به جاي بستن URL اقدام به مسدود کردن IP کرد و اين موضوع باعث بسته شدن همه وبلاگ ها شد.
وي ضمن تکذيب بسته ماندن سايت ها بعد از اطلاعيه وزارت پست گفت: هم اکنون تنها بحث اين است که پرشين بلاگ مي خواسته در مقابل اقدام پارس آنلاين کاري(تلافي جويانه) انجام دهد به همين دليل اقدام به بستن ورودي هاي پارس آنلاين به اين سايت کرده که با صحبت هايي که انجام داده ايم اين موضوع نيز در حال رفع شدن است.
وي در پاسخ به اين پرسش که گفته مي شود علاوه بر پارس آنلاين شرکت هاي ديگري از جمله خود مخابرات نيز اقدام به بستن وبلاگ ها کرده بودند گفت: خير تنها به ما گزارش رسيده بود که پارس آنلاين اين کار را کرده که ما نيز بررسي و رفع کرديم.
صدري در پاسخ به اين پرسش که گفته مي شود در بعضي شهرستان ها نيز چنين موضوعي ديده شده است گفت: اگر نمونه مشخصي داريد معرفي کنيد تا بررسي کنيم .
-----------------------------------------------------------------------
نتيجه اخلاقی:
اين دم خروس و قسم امامزاده هم عجب عالمی دارد. طرف داره می گه همه وبلاگ ها باز هست. حالا همين وبلاگ خودم را ببينم شما می توانيد باز کنيد. مگه اينکه يا از خارج کشور بخوانيدش و يا با سايت های ضد پروکسی آن را مطالعه کنيد. خودم که مشترک شرکت البرز هستم نتوانستم بازش کنم. و فقط با دور زدن مخابرات ايران يعنی آدرس زير سايت من باز می شود.
http://persianblog.ir/?date=13820507&blog=irannorth
راستی برای هر روز باز کردن سايت فقط بايد قسمت تاريخ لينک بالا را به روز کرد تا بتواند عمل کند.

خلاصه ببم جان دروغگو دشمن خداست.16.gifتازه مثل پينوکيو دماغ آدم هم دراز ميشه ها.03.gif

/ 26 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
masoud

سلام دوست من . سری بزن به وبلاگ جدیدم

ashena

سلام پسر شمالی حرف دل دوستان اونقدر با فونت کوچيک نوشته شده که بسختی خونده می شه ببينم شماليها که مهماندوستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مازيار

آقا دمت گرم از کجا فهميدی من شمالی هستم؟!!!

fariborz

سلام.يادم رفته بود تولد وبلاگت رو تبريک بگم من رو بخاطر اين تاخير عفو کن...

سعيد(طعم گيلاس)

درود به شما پسر شمالی.....از اطلاعاتتون تشکر....و خيلی وقت بود اين طرف ها نيومده بودم....از اينکه دوباره فرصتی دست داد خوشحالم...و اميدوارم اين ارتباطات مستمر باشد...بدرود

فيونا

سلام. نامت را بر ديوار غارم حک کرده ام.وقت کردی سری بزن/راستی ان چند دليل دوست داشتن غارم را هم جلوی نامم بنويس/قربانت می روم.

hadi

سلام پسر شمالی کومه منتظره