گنه کرد در بلخ آهنگری


گنه کرد در بلخ آهنگری
به ایران زدند گردن وبلاگ گری!
از وقتی پرشین بلاگ و بلاگ اسپات را فیلتر کرده اند راستش دستم به کیبرد نمی رفت. فکر کنم جدی جدی داره وقتش میشه که کیبردها را در پستوی خانه نهان باید کرد..... چطوره اصلأ بریزن هر چی رایانه در مملکت هستش را جمع کنند و برگردیم به بیست سال پیش، شاید اینطوری بهتر باشه. بعدش می گن چرا خلایق هی می ریزن در خیابونا و شعار می دن..... خوب ببم جان اگر قرار باشه که شما چند هزار تا وبلاگ نویس را هم از نوشتن بازدارید که وضع اسفناکتر می شود. جوونای ما مگه چقدر دلخوشی دارن که همین وبلاگ نویسی را هم دارین از آنها می گیرید. خلاصه که پس از اعلام مخابرات ایران که ما بی تقصیر هستیم و شرکت پارس آنلاین این سایت ها را فیلتر کرده، هنوز که هنوزه وبلاگ های سایت بلاگ اسپات دارای فیلتر هستند و دسترسی به آنها با مشکلات عدیده. احتمالأ مدیران شرکت پارس آنلاین صهیونیست بودند و می خواستند از هنگامه 18 تیر از آب گل آلود ماهی بگیرند و مملکت را بیشتر بهم بریزند و مدیران مخابرات ایران سریعأ با این جاسوسان خارجی مقابله نمودند. ولله ما که از این سیاست بازیها و یا بهتر بگویم بی سیاستگری مسئولین مخابرات ایران سر درنیاوردیم. این را هم حواله پنجاه سال دیگر می کنم که اون موقع این قضیه هم اظهرالشمس می گردد. از این دفعه هم هر کسی ما را سیخ کند! فقط بهش میگویم: باش تا صبح دولتت بدمد....!

راستی این تصویر زیر را هم جهت آن عده معدودی که هوای تکه تکه کردن ایران عزیز را در سر دارند درج می کنم تا کاغذ دیواری کامپیوتر خودشون بکنند. البته یک تصویر دیگر هم بود که مرزهای ایران زمین خیلی پهناورتر بود. گفتم اگر اونو اینجا نصبش کنم این بنده خداها ممکنه دیگه سکته کنن. به همین بسنده کردم.

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
fariborz

راستی مقاله های من جواب محکمی به اشغالهايی مثل چهرگانی است و يک مشت آدم الاف بيسواد ( اما زياد نيستن) رو دنبال خودش انداخته و مطمئن باش اذريها عاقل تر از اون هستن که دنبال اين ادمای شهرت طلب باشن

danial

سلام... بابا اي ول!! به خدا اگر سنگم بود آب مي شد و يک سري به من ميزد و بعدشم که مي فهميد من چقدر با حالم بازم به من سر مي زد!! آخه بي مروتها !نا مردها.....من اين همه وبلاگ زدم ذوق زدم همه چيه وبلاگ درست کردن رو فهميدم حالا اينه مزد دستم!!حتي يک پيغام هم نداشته باشم!! اي خدا اگه مي دونستم اين قدر نا مردين هيچ وقت برايشاد شدن شما اين همه زحمت نمي کشيدم... در اخر !!خيلي نا مرديداگر به وبلاگ من نياييد!!

zalzalak

طنز << آخرين قتل زنجيره اي ؟ >> را در انجمن طنز پرشين تاک بخوانيد و حتما براي آن نظر بنويسيد .

ساروي كيجا

سلام ،‌ ممنون از لطفت ،‌ چرا آپديت نمی کنی خودت رو ؟‌ گمونم انقدر داری کارهای وبلاگ ديگران رو انجام ميدی وقت نميشه ،‌مگه نه ؟؟ (:

يک گيله مرد

سلام .... خودشون دارند يکی ميشند و بين ما تفرقه مياندازند و جدايی را بيش ميکنند .... و فعلا که اوندوروبرا منتظرند .... و قمهوری ايران هم داره بهانه به دستشون ميده ....

fariborz

سلام احوال شما؟ راستی يک سری به من بزن .مثل اينکه يه جايی يک اشتباه داشته ام!

sar be zir

تو يه دايره المعارفی هم استانی . بابا دمت گرم يه سری هم به ما بزن .

کسری

سلام میتونین منو راهنمایی کنین چرا هر چی مینویسم خودم نمیتونم تو وبلاگم ببینم . در صورتیکه بقیه دیدن و نظر دادن . بازسازی هم میکنم ولی هیچ چیز نشون نمیده. مرسی

babafaryad

http://www.google.com/search?hl=fa&ie=UTF-8&q=%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA+%D9%85%D8%B9%D8%B5%D9%88%D9%85%D9%87&btnG=%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88 سلام اين ادرس رو يه سری بزن.