امان از دست این دایی ها

باب اول: آخرین نسخه برنامه عالی YahooPOPs جهت دریافت و ارسال ایمیل های یاهو از طریق برنامه نامه نگار "آوتلوک اکسپرس" که در ویندوزتان داره خاک می خورد! و از آن استفاده نمی کنید.
لینک برنامه YahooPOPs V0.6 کیلو بایت 1180، فرمت EXE
لینک راهنمای فارسی نحوه استفاده از برنامه  YahooPOPs V0.6 کیلو بایت 23، فرمت DOC
لازم به توضیح است که یاور برنامه، استاد شده و کراک لازم ندارد!!!

باب دوم: فیلم اختصاصی پسر شمالی از مسابقات خر سواری گنبد کاووس 1800 کیلو بایت، با اون صدای عرعر خرها، من یکی که خیلی حال کردم و خندیدم، جاتون خالی در خود استادیوم اسبدوانی گنبد که از خنده تماشاچیان محشری برپا بود. بد نیست فقط توضیح بدهم که چون باندویچ ماندویچ نترکه و آدرس جایی مثل این سایت ها و فضاهای شخصی آدمیزاد هم لو نره!!!، این کلیپ را در قسمت فایل های باشگاه اینترنتی شمال ایران آپلود کرده ام.

باب سوم: به دایی ام که شصت سالش هست، میگم: این گربه ماده که در منزل ما زاییده، هفت تا بچه داره ولی شش تا سینه بیشتر نداره، پس اون توله هفتمی باید چه غلطی بکنه تا شیر بخوره، حاج آقا بهم میگه: شش تا نه، بگو پنج تا، چون یکی اش هم مال گربه نره است!

/ 35 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
bahar

سلام خوبید؟ من هنوز مطالبتون رو نخوندم. بعدا در موردشون نظر می دم.ولی يه سوال .چه طوری لينک دوستامون و تو وبلاگ بذاريم؟

zahra

سلا فرهاد جان/کجايی آقا اصلا نميای/نه آپ ميکنی/نه سرميزنی/نگرانتم/حتما به من خبر بده کجايی

noghre

yadam miyad blog nevici ro baham shoro kardim vali u edame dadi vali man na hala bebin u kojayi man koja man blog jadid baz kardam khoshhal misham komakam koni sare samonesh bedam www.shalalee.persianblog.ir

Solh

فايننشنال تايمزآلمان بمباران ايران حادثه ای كه از نا ممكن به اقدامی ممكن تبديل شده روزنامه فايننشنال تايمز آلمان احتمال حمله نظامی به ايران را رو به افزايش ارزيابی كرد و نوشت: وزرای خارجه اروپا و ايالات متحده به نظر واحدی درباره تلاش های اتمی ايران رسيده اند. آنها اكنون بر اين نظرند كه ايران در پی توليد بمب اتمی است و ظاهرا راه ديگری جز حمله نظامی برای متوقف كردن اين تلاش باقی نمانده است. اروپا درباره برنامه های اتمی ايران بسيار نگران است. چارل گراند مسئول مركز رفرم اروپائی كه مركز آن در لندن است و از مشاوران تونی بلر محسوب ميشود می گويد: " اين كه ايران خواست های اروپائی ها را نديده می گيرد اقدامی است نا بخردانه و ادامه برنامه های اتمی دليل كافی است برای امريكا جهت وارد ساختن ضربه نظامی به اين كشور. يك چنين اقدامی می تواند با يك سكوت ديپلماتيك در اروپا همراه شود كه خود نوعی حمايت محسوب می شود."

zahra

سلام. وبلاگت توپه توپه حرف نداره؛ دمت گرم. هميشه شاد و موفق باشی

Solh

شناسايی مزدوران رژيم طالبانی ايران: ۲۶ سال از کارنامه ننگين رژيم و اغشته به خون مردم ايران ميگذرد ٫جرم و جنايت جانمايه اين رزيم است وبدون آن يک روز هم دوام نخواهد داشت.حاکمان زور وظلم هم از نظر داخل(نيروهای مردمی) تحت فشار وهم از نظر بين المللی در انزوا قرار گرفته است ودير نيست تا سرنگونی اين رژيم طالبانی بدست خود شما٫وظيفه همه ما است که عوامل مزدور اين رژيم را شناسايی تا بتوان در آينده نزديک در يک دادگاه مردمی به پای ميزمحاکمه کشانيم. بـــه اميـــد آن روز که ديــر نيست٫ پيــــــروز باشيــــد.

zahra

سلامی دوباره//من آپدیتم//اگه بدونی چقدر بانمکه//میگی نه بخونش

masoud

سلام دوست عزيز وبلاگ خيلی خوبی داريد شما. من يه مشکلی دارم می تونيد کمک کنيد من صاحب يه کافی نت در شهرستان گچساران هستم يه آقای اومده و يه تروجا نصب کرده و تمام آيدی ها می رن تو ايملش و پسورداشونو عوض می کنه کم کم داره اعتبار کافی نت من خراب می شه می تونيد راهنمايی کنيد. ممنون می شم آيدی منم اينهshams2000online اوامری نداريد شما موفق باشديد خدانگهدار