مرتیکه خرده بورژوا

باب اول: خوب به سلامتی، این شیطان شیطون ( دولت امریکا ) پس از بیست و سه بار وتو و بعد بیش از ده سال ممانعت از پیشنهاد عضویت ایران در سازمان تجارت جهانی، بالاخره از خر شیطون پیدا شد و درست همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ایران با موافقت و البته یک چشمک گنده که حتی من احمق هم متوجه شدم، اجازه را صادر فرمودند!!! پیشاپیش از معاملات پشت پرده و امتیازاتی که داده شده است، موافقت خود را اعلام می نمایم!!! فقط جون مادراتون دیگه اینقدر به من و امثال من نگویید سازمان های غیردولتی امریکایی، به جایش ما هم قول می دهیم نگوییم سازمان های دولتی امریکایی!!!

باب دوم: این سوسیالیست و مارکسیست ها هم بعضی موقع ها، کلمات جالبی اختراع می کنند. یکی اش همین کلمه "خرده بورژوازی" است. هر چند که من آدم مذهبی هستم و از آن بالاتر ناسیونالیست تشریف دارم، ولی از حق نباید گذشت که وضع فعلی ممالک محروسه ما بدجوری خرده بورژوا شده! راستش اگر اشتباه نکنم این کلمه از دیدگاه مکاتب فکری بالا همچین کلمه مثبتی نیست و وقتی می خواهند به یکی فحش بدهند مثلا بهش می گویند: مرتیکه خرده بورژوا !
القصه از دیدگاه افرادی همچون من، اینکه مردم با پشتوانه مالی خوبی بتوانند در زمینه های فرهنگی، علمی و سایر موارد پیشرفت بنمایند، خیلی خوب است. ( نمونه اش را در بعضی کشورهای خاور دور می توان دید ) فقط فکر می کنم در کشور ما قضیه برعکس شده. یعنی این برادران خرده بورژوا  البته بعضی هایشان که واقعیت های جامعه ایرانی و حتی جهانی را لمس نمی کنند، برعکس خواسته اکثریت قشر روشنفکر و حتی مردم کوچه و بازار احساس می کنند اگر تغییرات چشمگیری در تصمیم گیریهای سطوح بالای جامعه ایرانی شکل بگیرد ممکن است از آلاف و علوفشان! ( عبارت را درست نوشتم یا نه؟ ) کاسته شود و دوزار و ده شاهی خیس بشوند! و با هرگونه اصلاحات و پیشرفت ( البته نه از نوع اصلاحات آقای خاتمی ) مخالفت می ورزند. و به شدت از مدیریت سنتی حمایت می کنند.
نمونه اش همین بالا و پایین رفتن نرخ سهام و بازار بورس ایران در چند ماه گذشته است. درست در زمانی که بعضی کاندیداهای احتمالی با نگرش های گوناگون و البته همه سنتی، اعلام عدم حضور یا حضور می کردند، بازار بورس هم توسط این خرده بورژواها از ترس تغییر سیاست های اقتصادی بالا و پایین رفت و کاملا مشخص بود که سیاست های مخرب اقتصادی گذشته به مذاق آنها سازگارتر از اصلاحات بنیادین در اقتصاد کشور می آید. در هر حال امیدوارم این طبقه خرده بورژوا در نهایت نقش تاریخی خود را در سعادت و بهروزی کشور ایران درست انجام دهند و باعث نشوند که من جلوی این برادران سوسیالیست و مارکسیست، همین یک خرده آبرویم هم برود!!!

باب سوم: من نمی دانم این قضیه انرژی اتمی چرا اینقدر برای رسانه های داخلی مهم است که به طور مثال خبرگزاری فارس در طبقات خبری سایت خودش یک طبقه اطلاع رسانی را هم به انرژی اتمی اختصاص داده است. آنهم در جایی که برای مطلب مهمتری همچون انتخابات ریاست جمهوری یک طبقه اطلاع رسانی را می توانست در سایتش ایجاد نماید و البته نکرده است. در هر حال ساخت و فعالیت نیروگاه هسته ای بوشهر و بحث فن آوری هسته ای در دوران محمدرضا پهلوی هم بوده است. و این مسئله همیشه جدالی بین دولتهای گذشته و حال ایران با دول بیگانه بوده است. به نظر من این مقوله مربوط به امنیت ملی کشورمان می شود و نباید خیلی بچگانه آن را همچون خارجی ها تیتر رسانه های خود بکنیم و مردم را در حالت اضطراب و نگرانی قرار بدهیم. لطفا این خیمه شب بازی را تمام کنید.

باب چهارم: یک خبر وبلاگی هم در هفته پیش شنیدم که خالی از لطف نیست اینجا بازگو کنم، چون برایم جالب توجه بود که در هیج کجا منعکس نشده است. اینکه در هفته نامه یالثارات به تاریخ بیست و هشت اردیبهشت ماه نوشته شده بود که آقای دکتر معین در دیدار با بلاگرها که تنها خبر دیدار آنها را اکثرا شنیده اید به هرکدام از بلاگرهای حاضر در جلسه پنج سکه طلا اهدا نموده است. و این مورد دوم را فکر نکنم جایی در وبلاگ ها مطرح شده باشد.
راستش من فکر می کنم دوره تبلیغات سنتی خیلی وقت است که تمام شده است و ستاد انتخاباتی دکتر معین باید به فکر تبلیغات اصولی تری باشد. تا آنجا که من بیاد دارم، هر زمان که من مشاور ویژه یک کاندیدا بودم وقتی می دیدم اعضای ستاد در روستاها مثلا کفش کتانی یا توپ فوتبال اهدا می کردند، همیشه مخالف بودم چون اصل کار و تمام پروژه های تبلیغاتی اصلی ستاد را هم بر هم می ریخت و صد البته همیشه هم شاهد بودم که اینگونه بذل و بخشش ها در رای حتی روستاییان ساده دل هم تاثیری نداشت و در نهایت آنها چه بسا به دیگران رای می دادند. حالا به نظر شما این بلاگرهای ما از روستایی ها هم کمتر هستند و یعنی با پنج تا سکه..... نمی دونم ولله ولی بهتر است اعضای ستاد آقای دکتر معین یک کمی از ستاد آقای دکتر قالیباف یاد بگیرند که همین هفته پیش ( چند تا مطلب پایین تر) راجع به آنها نوشته بودم.

باب پنجم: CCleaner V.1.19.108
برنامه فوق یکی از برنامه های خوب نرم افزاری در زمینه پاکسازی و بهینه سازی ویندوز ایکس پی شما هست. که  وظایف زیر را انجام می دهد:

Internet Explorer
Temporary files, URL history, cookies, Autocomplete form history, index.dat
Firefox
Temporary files, URL history, cookies, download history
Windows
Recycle Bin, Recent Documents, Temporary files and Log files
 Registry cleaner
Advanced cleaner to remove unused and old entries, including File Extensions, ActiveX Controls, ClassIDs, ProgIDs, Uninstallers, Shared DLLs, Fonts, Help Files, Application Paths, Icons, Invalid Shortcuts and more... also comes with a comprehensive backup feature
 Third-party applications
Removes temp files and recent file lists (MRUs) from many apps including Opera, Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, MS Office, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip and many more

و البته این برنامه رایگان و همچنین بدون هرگونه اسپای ور می باشد و ویندوز شما را سنگین هم نمی کند. البته لطف کنید و در زمان نصب چک مارک موارد زیر را بردارید تا فضولی های بیجا هم نکند.
Add Desktop Shortcut
Add 'Run CCleaner' to Recycle Bin context menu
Add 'Open CCleaner' option to Recycle Bin Context menu
Automatically check for updates to CCleaner
البته حجم دانلود آن هم با توجه به کارایی های بالای آن خیلی کم است.
داونلود برنامه با حجم 435 KB

/ 5 نظر / 28 بازدید
azadveb

رفيق يه سر به ما بزن

خُسن آقا

(2) اینکه جمهوری اسلامی و ایادی‌اش در این یکی دو هفته مانده به انتخابات از هر حربه‌ای استفاده خواهند کرد تا نظرها را از مساله اصلی (تحریم انتخابات) دور کنند بر کسی پوشیده نیست فقط در این میان گاهی اوقات حیله چنان خوب طراحی شده که حتی آنها که از اصل حیله ورزی حکومت آگاهند گاهی در آن دام گرفتار می‌افتند. پس همانطور که قبلا نوشتم در چنین شرایطی بهترین کار این است که صداهای ناهنجار را خفه کرد وُلوم را پایین آورد و حتی قطع کرد و دنبال صدای حق گشت.

خُسن آقا

(3) دوست گرامی شما با اینکه به نکته درستی اشاره کرده‌اید ولی خودتان در همان دامی افتاده‌اید که دیگران را به وجود آن هشدار می‌دهید. پرداختن به مطلب خود یک دام است که برای من و شما پهن کرده‌اند. می‌بینید من هم خودم نزدیک بود در دام بیفتم و این مطلب را روی وبلاگ‌م بگذارم که خوشبختانه خطر رفع شد، بهمین خاطر مطب را در نظرخواهی شما قرار می‌دهم نه روی وبلاگ، به امید اینکه این کامنت را کس دیگری نخواند.

خُسن آقا

(1) مطلبی را در وبلاگ اعضای پن‌لاگ خواندم از آقای فرهاد پیروی. ایشان به نکته درستی اشاره کرده‌اند این که در این سرگیجه انتخابات، درست خواندید این چیزی نیست جز سرگیجه، برای اینکه چنان بمباران اطلاعاتی‌ات می‌کنند که دیگر قادر به فکر کردن نخواهی بود و صدایی که از همه بلندتر است در چنین شرایطی تنها چیزی است که در مغزات می‌ماند در چنین مواقعی حتما باید (باید) وُلوم را پایین کشید و تا آنجا که ممکن است صدای پارازیت را خفه کرد و توی یک صندلی راحت نشست و بجای عکس‌العمل فکر کرد تا بلکه بتوان صدا و نوای خوش را از پارازیت و صدای ناهنجار جدا کرد.

Solh

سال‎‎های اصلاحات دوم خردادی را ملت ايران از نظر زمانی قرنی از سر گذراندند طی مدت ۸سال‎‎‎ مانند تمام سال‎‎‎های جمهوری اسلامی حق کارگر پايمال شد و حق تشکل مستقل نيافت، زن کماکان نيمه‎‎‎‎انسان محسوب وسنگسار شد، جوان بی‎‎‎‎آينده و محروم از جنب و جوش و شادی باقی ماند، معلم فقيرتر شد و سرکوب گشت، روزنامه بسته شد، مخالف سياسی سلاخی شد، وکيل خانواده‎‎‎‎اش زندانی شد، دانشجوی معترض در سياهچال شد تا ديگر پيراهن خونين دوستش را بردست نگيرد، دست‎‎‎‎ها قطع شد، سرها بر دار رفت و ... (می‎‎‎‎توان سطرها و خط‎‎‎‎ها ادامه داد اين مصايب را)، خلاصه اين که در سال‎‎‎‎های اصلاحات دوم خردادی جمهوری اسلامی طالبانی ایران بر جای ماند ...هموطن به وظيفه ملی و ميهنی خود حامعه عمل بپوشان ٫روز حمعه ۲۷ خرداد انتخابات نمايشی و فرمايشی رژيم طالبانی را تحريم و از منزل خارح نشويد٫حداقل اين وظيفه را پاس بداريم.