گوگولی و گربه سیاهش

باب اول: خوب انگاری باز هم یک مدتی گم و گور بودم و این وبلاگ مادر مرده بی صاحب اینجا افتاده بود. داستان ماستان! هم دیگه خبری نیست و ادامه اش را انشاءالله بصورت فیلم سینمایی خواهید دید. نمی دونم کدوم شیر پاک خورده ای بخشی از آن را ترجمه و به یک بابایی ارائه کرده بود و طرف هم برایمان یک ایمیل زد که خواستار داستان من است. فقط مشکل اینجا بود که نه ایشون یک مترجم قوی و وارد در ادبیات انگلیسی سراغ داشت و نه من. یک بنده خدایی را هم که من می شناختمش و الآن در دیار هندوستان مشغول تحصیل علم ادبیات انگلیسی هستش هم جواب نامه ام را نداد و خلاصه بی مترجم مانده ایم. از یک طرف هم دلم پیش این استیون اسپیلبرگ ( Steven Spielberg ) هستش که هنوز حتی ایمیلش را هم پیدا نکرده ام و انگاری تازه فهمیدم این عشق سینماها چی می کشند تا با هنرپیشه محبوب یا کارگردان رویایی شان تماس برقرار کنند. خلاصه من هم که عشق سینما نیستم یکدفعه دیدید داستان را دادم دست یک آدم گمنام مثل  خودم و طرف فردا پوز استیون جان را هم زدش.
جمله قصار: عشق مانند کوهی است که هر خری از آن بالا می رود.

باب دوم: این گوگل هم خورده به تور یک گربه سیاه که ولش هم نمی کند. طرف عجیب هم پررو تشریف دارد. ایشان برنامه ای برای سایت ایمیل گوگل نوشته است که فضای ایمیل شما را بصورت یک درایو مجازی در کامپیوتر شما تعریف می کند و شما براحتی می توانید فایل های خود را با یک دستور کپی داخل اون فضای چند گیگاباتی ایمیل گوگل خود بگذارید. از اقدام بی اهمیت و فقط تبلیغاتی گوگل در اختصاص چند گیگابایت فضای ایمیل که بگذریم. مزیت ایمیل گوگل فقط در این است که برای بچه هایی که فضای شخصی ندارند، می توانند ایمیل گوگل خود را در برنامه نامه نگار آوتلوک اکسپرس تعریف کنند. و بصورت آفلاین نامه بنویسند و نامه هایشان را بخوانند. وظیفه ای که مدت ها است سایت مایکروسافت آن را برای دارندگان هات میل بسته است و فقط آدرس های ایمیل قدیمی هات میل با این برنامه کار می کنند. در هر حال این فضای چند گیگا بایتی به هیچ دردی نمی خورد، چرا که از لحاظ امنیت مکاتبات این کار شدیدا اشتباه است. بگذریم داشتم می گفتم گوگل هم گربه سیاه پیدا کرده. این آقا گربه هر چند وقت یکبار که گوگل دسترسی به برنامه وی را بر روی سایتش می بندد، برنامه اش را آپدیت می کند و ورژن جدید بیرون می دهد تا درایو مجازی کار کند. این سری آخری هم که ده سپتامبر بودش، دوباره گوگل دسترسی برنامه ایشون را قطع کرد و ایشون هم دوباره زیر مطالب سایتش نوشته که مخاطبان عزیز دست نگهدارید تا ورژن جدید را بنویسم!
از من می شنوید، ورژن جدید این برنامه را هم داونلود نکنید، چرا که این دعوا سر دراز دارد و از طرف دیگر امنیت اطلاعات خودتون را هم زیر سوال نبرید.

باب سوم: حرف گوگل شد، بد نیست اضافه کنم که من نمی دونم چرا یک سایت بزرگ مثل گوگل به اطلاعات شخصی افراد اینقدر حساسیت نشان می دهد و بدش نمی آید که سر از کار مردم دربیاورد. اونکه از اختصاص چند گیگا بایت فضای ایمیل تا مردم نامه هاشون را در آن آرشیو کنند و ایشان هم مطالعه!، اورکات هم که اظهرالشمس هستش و فقط جای خنده دارش اینه که بچه های ایرانی هرکی کمتر دوست و رفیق داره در اورکات نمی دونم چرا دوست هایش بالای صد نفر هستش! و این اقدام گوگل در شناسایی افراد و اطرافیانشان را باشکست مواجه ساخته و طبق معمول مشت محکم بر دهان امپریالیست جهانی زده اند. البته به استثنای بعضی ها که واقعا این تعداد آشنا را دارند مثلا همین وحید فخار  پسردایی من که فکر کنم نصف دختر و پسرهای تهرون اونو می شناسند و خدا به خیر کرد که در اورکات پروفایل نداره و گرنه از فضاهای خارج از کهکشان راه شیری هم گوگل یک چند درصدی مخاطب پیدا می کرد.
اون هم از برنامه "زمین گوگل" Google Earth که تا سوراخ موش خونه مردم را به خلق الله نشان می دهد. انگاری گوگولی! هم فهمیده که قرن آینده قرن فضول ها است و نون تو اینکاره!

اینم از آخرین فضولی من با برنامه گوگل که ببینید در شهر " Jacksonville " چه چیزهایی پیدا کردم. اگر خدا بخواد تا آخر این ماه جای بقیه این کوچولوها را هم پیدا می کنم و همشو می دم دست بن لادن!!! و خودمم میرم گوانتانامو!!! (ابتدا فایل جستجوی من را داونلود کنید و بعد از نصب و اجرای برنامه گوگل، آن را اجرا کنید تا یکراست شمارو ببره " Jacksonville ". اگر هم از فایل های غریبه که از افراد غریبه مثل من!!! می گیرید، می ترسید که ویروسی شوید. بهتره پس خودتون برین وجب به وجب " Jacksonville " را بگردید. کاره دیگه یک هو دیدید فایل من ویروسی تان کرد یا اصلا دهن باز کرد و کامپیوتر شما را خوردش و بی کامپیوتر شدید!!! از اون بدتر شاید به خودتون هم حمله کرد و ایدز گرفتید ها!!!
راستی به هیچ عنوان برنامه "Google Earth PRO" و یا "Google Earth PLUS" را داونلود نکنید که قفل شکستنش کاره حضرت فیله، چون هر بار که به سایتش متصل میشه، خِفتِتون! می کنه. و بهتر است همون "Google Earth" ساده را که رایگان و البته امکاناتش هم کافی است را داونلود کنید و برین دنبال فضولی....

باب سوم: اینم یک خبر که لیلای عزیز برایم آفلاین گذاشته بود، تا منو بترسونه از مفت مفت داونلود کردن و فرت فرت کراک کردن!!!

باب چهارم (شخصی) و به بعضی از این بچه های پایگاه اطلاع رسانی شمال ایران: و زندگی زیباست... پس...
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید!
اگر سکه نیفتد، پس...
کسی که به من اعتماد می کند از کسی که مرا دوست دارد یک گام فراتر می نهد!
اگر بازم سکه آنتن نداد، پس مجبورم حرف آخرم را بزنم...
خر ما از کره گی، NGO نداشت!!!

/ 4 نظر / 32 بازدید
اميد

اگه تونستی يه سری هم به من بزن

ye doost

سلام دوست عزيز ما براي كسب درآمد از اينترنت محيطي شفاف و ساده برايتان مهيا نموده ايم .....خسته نباشين ...مطالب جالب و جديدي رو در مورد تنها راه(( قانوني ))کسب درآمد از اينترنت در (ايران ) توسط يک سايت فرهنگي و3شرکت بزرگ ايراني باحمايت کليه بانکهاي سيستم طرح شتاب..... که موفق به راه اندازي سيستم بازاريابي شبکه اي جالبي شده اند....و شماميتوانيد از هر نظر به آن اطمينان داشته باشيد ...را نوشته ام...... ارسال رايگان كليه محصولات فعلی سايت برای همه اعضای ويژه .... 5 تا 15 درصد تخفيف در محصولات داخلی سايت(كتاب، سی دی و كارت اينترنت و کارت تلفن)...... 10 تا 20 درصد تخفيف در فروش كتب خارجی با دلار 220 تومان .....ارائه يك آريا كارت بنام شما با اعتبار يك ساله(قابل تمديد برای سالهای متوالی)، به عنوان يك كارت اعتباری داخلی با استانداردهای بين المللی .......ارائه ویزا کارت به اعضا محترم و.............. امکان کسب درامدی بسیار عالی و بی نظیر برای شما تا سقف ..... شانسي که شايد ديگر سراغ شما نيايد!!!!!! با بهترين آرزوها... www.money4u.blogsky.com ................ www.money4u.blogfa.com

hessam

سلام از اونجايی که وقت خوندن ندارم فقط باب ۴ رو خوندم! بد نبود از انجايی که افتض بود(قبلا) حال بهتر شد!!!بابا يه دستی هم به سر وبلاگ مابکش.

فرخ

گوگل ارت میخام