جوانان در گرداب نخبه کشی سازمان ملی جوانان

همانطور که قبلا قول داده بودم در وبلاگم راجع به پشت پرده سازمان ملی جوانان ديگر چيزی نخواهم نوشت. ولی سايت های ديگر را که قول نداده بودم.!!!!! اميدوارم گوشی شنوا و دلی پاک و صادق با جوانان در اين سازمان يافت شود.

/ 6 نظر / 15 بازدید
LOving

سلام دوست عزيز. وبلاگ جالب و زيبا ئی داری. اگر دوست داشتی سری هم به سايت ما (فارسی زبانان مقيم دانمارک ) بزن. خوشحال ميشويم که با هم در تبادل لوگو همکاری داشته باشيم. موفق باشي به اميد ديدار دوست عزيز.

mandegar

پس برم بخونم که بقيه سايتا چی نوشتن.موفق باشی.

ستاره شبهای شرجی نخلستون

سلام دوست عزيز من و کوير تازه وارديم خوشحال می شيم به ما سر بزنی و ما رو سر افراز کنيد راستی اينجا پر از تفلده ارادتمند دريا و کوير

هادي \:)

سايت جالبی رو معرفی کردی اون فيلم مطلب قبلی هم بد نبود ، راستی من لينکت رو تو وبم زدم :::)

mehdi

سلام مطلبت خيلی جالب بود. من و دوستانم از انگلستان تصميم گرفتيم بياييم ايران با ماشين. وما داريم روزانه خبرهای سفر را به همراه عکسهایمان آپديت ميکنيم . اگر دوست داشتي به من يک سری بزن.

فرزاد

دوست گرامي در هفته گذشته با همت جمعي از متخصصين به طور کاملا خودجوش امکاني جهت وبلاگ نويسان پرشين بلاگ فراهم گرديده بود که هر صاحب وبلاگ به راحتي بتواند در وبلاگ خود عکس قرار دهد اين کار براي اينکه هزينه براي کسي نداشته باشه از يه سرور فري بنام http://members.lycos.co.uk استفاده کرده بوديم که اين سرور بطور رايگان 800000 سايت ديگر اعم از خارجي و داخلي رو هم برايگان فضا مي داد. تازه يه هفته بود شروع شده بود و تازه داشت جا مي افتاد که يه دفعه ISP معروف ندا به تنهايي و مستقل اقدام به بستن اين سرور و آدرس کرد و ما را از حداقل حقوق حضور در دنياي IT بي هيچ دليلي محروم نمود و مسئولين آن شرکت به هيچ عنوان جوابگو نبوده و حتي دليل اين امر را هم نمي گويند. لذا به خواطر خودمان بياييد از تنها راه حل اعتراض استفاده کنيم و تنها يک email به آدرس ندا(postmaster@neda.netو يا support@neda.net ) بزنيم و از آنها بخواهيم آدرس http://members.lycos.co.uk باز کنند يا علت بستن آن را اعلام کنند.