پوزش از جوونای محترم

با عرض پوزش ببخشید، بدلیل مسافرت و دوری از دوستان گرامی. بنده در مورخه هشتم شهریورماه به آبادی تهران عزیمت نموده و پس از انجام امور اداری و همچنین شرکت در مراسم ازدواج دو عدد جوون گل از بستگان محترم به تاریخ همین چند روز پیش از موطن دومم تهران به موطن سومم ساری عودت نمودم. پیدا کنید موطن اول به همراه پرتقال فروش را؟ فی الحال از دوری شما بسی غمین گشته و سنگ سراچه دل به الماس آب دیده سفته ام. خبرهای مسرور آمیز هم برای جوونای عزیز داریم که به قرار زیر می باشد.
1- با بعضی از مسئولین سازمانهای دولتی و غیردولتی قرار است که بنده به عنوان مشاور در بعضی امور همچون مبارزه با مواد مخدر، کودکان خیابانی و سایر آسیب های اجتماعی همکاری نمایم که در کل کشور نه بلکه در کل دنیا انشاالله ثمرات آن در آینده مشاهده خواهد گردید. و دوستانی که از نزدیک مرا می شناسند مستحضر هستند که ما را با دشمنان دانا و دوستان نادان هیچ سر الفت نباشد و در امر خیر هم حاجت استخاره ای نیست
همین جا از تمام جوونای عزیزی که دارای تخصص، تجربیات و یا حتی دارای احساسی در کمک به آسیب دیدگان اجتماعی می باشند. صمیمانه دعوت به همکاری مینمایم و خوشحال میشم که هر نوع طرح و برنامه ای در این زمینه دارند به من میلینگ بزنن. دستمزد فعالیت دوستان هم محفوظ هست.
2- فیلم زندان زنان را در آبادی تهران در سینما بهمن رؤیت نمودم که چون نقاد نمی باشم، پس نقدی نیست. فقط احساس تأسفی از وضعیت طیفی از زنان ایران در من بوجود آمد که امیدوارم در آینده اینگونه نباشد.
3- کاپوچینو هم کسی مهمونمون نکرد مجبور شدم با پسرخاله و پسر دایی خودم بریم بخوریم.
4- این دختره ساروی کیجا هم نسخه اش را پیچیدیم و چند وقتی این طرفا دیگه پیداش نمیشه که مطلب بنویسه. البته ایشون به مسافرت اسفراین رفتن و در گرد هم آیی سازمانهای غیر دولتی جوانان شرکت کرده که پیداش بشه. حتمأ نتیجه این گرد هم آیی را به اطلاع خواهم رسوند.
5- برای اولین بار هم یک خواننده را از نزدیک زیارت نمودیم که هنوز آهنگ هایش را نشنیده ام و بسی تأسف خوردم که نتونستیم باهاش رو این قضیه اختلاط کنیم. آقای علیرضا عصار را می گم. البته از 27 تا 31 شهریور ایشون به همراه آقای شهرام ناظری در شهرک توریستی نمک آبرود چالوس کنسرت دارن که قیمت بلیطش 4000 تومن هستش و اگه کسی خواست می تونه به من میلینگ بزنه تا براش بفرستم. مفتی هم نمی فرستم بیخود تو میلینگ ناز نکنین.
----------------------------------------------
فرهنگ لغت پسر شمالی:
پرتقال فروش = نوعی میوه فروش که فقط پرتقال می فروشه.

/ 2 نظر / 3 بازدید
saeidehmm

salam, sakhtare neveshteh ha khoob va jaleb bood oomid keh dasr ahdafe ensani khod movafagh bashid.

amin

خودم دعوتت ميكنم (البته زياد جدي نگير)كابوچينوم كجا بوده