/ 4 نظر / 5 بازدید
mahmood

سلام به شما شما اسم وبلاگتون رو گذاشتين پسر شمالی يا شما بچه شمال هستين اگر هستين کجا شمال وبلاگ جالبی داری به سايت زالزالک هم سر زدم جالب هست همش لينک هست به من هم سر بزن و راجب ولاگم نظر بده موفق باشی

Solh

ذوالنور: درصورت پيروزى بوش درانتخابات ، آمريکا به ايران حمله می‌‌کند ايرنا: فرمانده تيپ مستقل۸۳ امام جعفر صادق (ع) قم گفت: اگر جرج بوش در انتخابات آينده آمريکا پيروز شود در حمله نظامی‌ به ايران لحظه‌اى ترديد نخواهد کرد. شناسايی مزدوران رژيم طالبانی ايران: ۲۶ سال از کارنامه ننگين رژيم و اغشته به خون مردم ايران ميگذرد ٫جرم و جنايت جانمايه اين رزيم است وبدون آن يک روز هم دوام نخواهد داشت.حاکمان زور وظلم هم از نظر داخل(نيروهای مردمی) تحت فشار وهم از نظر بين المللی در انزوا قرار گرفته است ودير نيست تا سرنگونی اين رژيم طالبانی بدست خود شما٫وظيفه همه ما است تا عوامل مزدور اين رژيم را شناسايی تا بتوان در آينده نزديک در يک دادگاه مردمی به پای ميزمحاکمه کشانيم. بـــه اميـــد آن روز که ديــر نيست٫ پيــــــروز باشيــــد.

سارا

سلام. خوشحالم كه با بلاگت آشنا شدم. خوشحال ميشم تو هم به من سر بزني. منتظرتم

Solh

دوميـــن منــاظـره تـلويـزيـونــی جرج بوش و جان كری نامزد های انتخابات رياست جمهوری در برخورد با برنامه هسته ای ايران مواضع تند اما متفاوتی ابراز كرده و آن را خطرناك توصيف كردند . هر دو كانديدا برنامه های خود را نسبت به مقابله با جاه طلبی های اتمی ايران اعلام كردند. جان كری گفت : تنها برای رسيدگی به موقعيت ايران در رسيدن به صلاح اتمی نبايد با اين بسنده كرد كه ما موضوع را در شورای امنيت مطرح كنيم زيرا ايران "يك تهديد، يك تهديد بزرگ" است و به جای ايران به عراق كه تهديد هم نبود پرداختيم . در حالی كه خطر ايران ارجح بود زيرا آنها به علت غفلت ما به مرحله ای رسيده اند كه 37 تن كيك زرد را پردازش كنند. به هر صورت بايد بدانيم كه "اگر قرار باشد برخوردی سخت با ايران داشته باشيم، باور كنيد، ما برخوردی سخت خواهيم داشت" . در مقابل بوش گفت"من به طور كامل به تهديد ايران واقفم و به همين دليل ما عملا به آنچه كه آقای كری به عنوان توصيه خود مطرح كرده عمل می كنيم." وی مجددا حكومت های سه كشور ايران، كره شمالی و رژيم سابق عراق به عنوان تشكيل دهندگان محور شرارت نام برد.