شوخی با انرژی هسته ای

باب اول: در حاشیه فک پلمپ مراکز تحقیقات سوخت هسته ای و سرمای هوا! (طنز یک دقیقه ای با درجه هشت ریشتر در مقیاس وبلاگ نویسی)

در ساعت هشت صبح امروز پس از فک پلمپ تاسیسات هسته ای و ورود همزمان بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی به همراه کارمندان تاسیسات فوق الذکر، ضمن شروع انجام تحقیقات هسته ای توسط کارمندان، بازرسان هم مشغول نظارت گردیدند.

صحنه اول: کارمند در حال آزمایش و بررسی محیط خارجی یک آفتابه مسی دیده می شود.
بازرس: اییکه دستت هست یعنی چه؟
کارمند: یک نوع آفتابه اتمی هستش که توانایی گرم کردن آب داخلش را دارد، یک چیزی تو مایه های کتری برقی که البته دمای پایین تری را تولید فوکولن تا به اعضا و جوارح شخص هم لطمه ای نزند.
بازرس: قدرت پرتابش به نقاط دیگر چقدر است؟
کارمند: بستگی به زور بازوی طرف دارد ولی فکر نکنم وقتی پر از آب باشه بیشتر از ده متر کسی  بتواند پرتش کند. البته لزومی به پرتابش هم نیست.
بازرس: جنسش چیه؟
کارمند: اونکه معلومه دیگه! سیلیکات زیرکونیوم! که در صنایع چینی سازی کاربرد داره!
بازرس: خیلی خوب، خیالم راحت شد و گزارشش نمی کنم، حالا بگو خلافی جات چی تو دست و بالت پیدا می شه؟
کارمند: هیچی فقط هوا سرده و درب های ساختمان را بستیم تا شما سرما نخوری.
بازرس: مرسی که منو دوست داری، منم دوستت دارم جیگر.
کارمند: راستی نمی خواهی بری "پی پی" کنی من باید این آفتابه را تست عملی هم بکنم، چه بهتر که افتخار اولین استفاده اش نصیب شما بشود.
بازرس در حالی که مردد بود، آفتابه به دست از جلوی دوربین به کناری می رود. و لحظاتی بعد کلیه خبرگزاری ها از یک انفجار شدید خبر می دهند. متعاقبا یکی از سخنگویان تاسیسات هسته ای فوق الذکر که بخاطر سرمای هوا یک پالتو پوست پوشیده، از حمله هوایی دشمن به تاسیسات اتمی موصوف خبر می دهد.

صحنه دوم: بازرس و کارمند ما در حالیکه دور سرشون یک دایره ابر خیلی کوچیکه! و گنجیشکا هنوز پرواز می کنند! و بدون لباس روی ابرها نشسته اند، دارند تلویزیون نگاه می کنند.
کارمند: دیدی بیشرف ها چه طوری از بالا ما را مورد هدف قرار دادند. اگر هنوز منو دوست داری، لطف کن و از همین بالا به آژانس گزارشش کن.
بازرس با نگاهی مشکوک به پایین تنه اش و در حالت بهت و تردید گفت: ولی فکر کنم یک چیزی از زیر من ترکید. آخه هنوز جاش می سوزه!!!
کارمند در حالیکه سر خود را تکان می داد و به دوربین نگاه می کرد، گفت: ایی هنوز نَوَ فَهمه!!! خوب احمق چرا روی درجه آخر گذاشته بودیش، هوا که دیگه اینقدر سرد نبود!

باب دوم: تنظیمات داخلی ویندوز ایکس پی (XP HACK 01)
اگر شما هم دوست دارید که بر روی پوشه های موزیک و غیره خود یک تصویر از خواننده موصوف یا تصویری مربوط به محتویات آن پوشه را بگذارید و در حالت thumbnail view آن را به نمایش گذاشته و ببینید. کافی است که تصویر مربوطه را در همان پوشه ای که می خواهید، گذاشته و سپس فایل تصویر را به نام FOLDER.jpg تغییر نام دهید.
لازم به ذکر است که در حالت thumbnail view پوشه های مملو از تصاویر، چهار تا از تصاویر را بصورت کوچک بر روی پوشه نشان می دهد و اگر یکی از تصاویر داخل آن را طبق دستور بالا تغییر نام دهید، آنوقت فقط همان تصویر را بصورت thumbnail نشان می دهد.

باب سوم: تبلیغات متنی در وبلاگ پسر شمالی

سالن زیبایی عروس 2006
خدمات منحصربفرد ما: متعادل کردن چربی پوست، ویتامینه کردن، کلاژن تراپی، لیفتینگ گچی و آلوئه ورا، ماساژ همه جای پوست، طراحی ابرو کمونچه -لب شتری به لب موشی، مانیکور و پدیکور، کاشت داشت و برداشت ناخن با مجوز از وزارت کشاورزی به همراه مدرک بین المللی ناخن طلایی از پاریس، بافت آفریقایی، طراحی حنا به سبک عربی، آبرسانی با جلبکهای دریایی، برق رسانی به روستاهای دورافتاده، گازرسانی به اوکراین با کیفیت و نرخ مناسب، نقاشی بدن و جدیدترین لایت ها و کپ ها، رفع تیرگی و افتادگی، میکاپ، شینیون، فرمژه و خیلی چیزای دیگه.... خدمات رایگان: مومک دائم و موقت

با ما زیباترین عروس 2006 شوید

نماینده مری کور و تالگو از فرانسه، نماینده علمی موسسه اسپیلر آلمان، نماینده انحصاری اوشوم باشان از اوگاندا و مجوز ویژه از صنایع سنگین

/ 3 نظر / 23 بازدید
آرمین گیله مرد

سلام ...باب اول: متاسفانه فنون هسته ای با ما شوخی ندارند ...باب دوم: دوهزار دارم!!! باب سوم: ؛-)

Solh

بیانیه جمعی از وبلاگ نویسان در دفاع از زندانیان زندان رجایی شهر به پیشگاه وجدانهای بیدار و بشریت مترقی و سازمانهای حقوق بشری و شخصیتهای بشردوست جهان!! جمهوری اسلامی در هشتمین هفته اعتصاب غذای زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر به جای بررسی خواسته های آنان زندانیان را به بندهایی با شرایط سخت تر منتقل کرده است. بسیاری از آنها به دلیل شکنجه دچار نقص عضو شده اند. زندانیان سیاسی افشين با ايمانی ، ولی الله فيض مهدوی ، اميرحسين حشمت ساران ، ارژنگ داودی ، ياسر مجيدی ، حيدر نوری ، حجت زمانی ، اسد شقاقی ، بهروز جاويد تهرانی ، مهرداد لهراسبی و عليرضا کرم خيرآبادی در اعتراض به رفتار غیر انسانی جمهوری اسلامی با زندانیان دست به اعتصاب غذا زده اند و خواهان بررسی زندانهای توسط یک کمیته حقیقت یاب بین المللی هستند. ما جمعی از وبلاگ نویسان ایرانی بار دیگر توجه و نظر تمامی سازمانهای حقوق بشری و تمامی کوشندگان راه آزادی را به نقض گسترده حقوق کلیه زندانیان و به حمایت از خواسته های این زندانیان فرا میخوانیم لطفا با امضای این پتیشن حمایت خود را از زندانیان سیاسی اعلام دارید http://new.petitiononline.com/RI5167/petition.html

شتابناک

سلام . مطالب با مزه ای داری .. اما با اين خيل لينکی که وبلاگت هست اما کم ببيننده به نظر ميرسه .. سر بزن به دوستان تا بيان و از نوشته هات لذت ببرن .. موفق باشيد