موضوع انشاء: انتخابات رياست جمهوری

باب اول: سالها پيش موضوع انشاء امتحانات نهايی دوره متوسطه اين بود: شجاعت يعنی چه؟
و دانش آموزی در عرض يک دقيقه روی برگه خود نوشت: شجاعت يعنی اين!
و برگه امتحانی را سفيد تحويل داد.
مصححين به ناچار به اين برگه نمره ۲۰ دادند!!!

باب دوم: دیروز باخبر شدم هاله عزیز (وبلاگ سرزمین آفتاب) توسط سازمان گزارشگران بدون مرز کاندیدای بهترین وبلاگ مدافع آزادی بیان شده است.

از همه دوستان و خوانندگان وبلاگم خواهشمندم پس از دیدن و مطالعه وبلاگ هاله، اگر موافق بودند. همچون من به او رای دهند. شاید اینطوری از زحمات وی سپاسگذاری شده باشد که بدون وابستگی به هیچ جریان سیاسی و عقیدتی، تنها به عشق ایران و مردمانش از هزاران کیلومتر دورتر و در کشور استرالیا، وبلاگش را به فارسی آپدیت می کند.

لطفا پس از مراجعه به سایت گزارشگران بدون مرز، قسمتی را که به انگلیسی (به شرح زیر) نوشته شده است، انتخاب و پس از درج ایمیل خود در پایین صفحه تایید نمایید. البته سپس باید به ایمیل ارسالی این سازمان جواب دهید تا انتخاب شما مورد تایید نهایی قرار گیرد.

The sunny country
 
www.mithras.org
A blog created by an Iranian woman that purports to be about Australia but in fact depicts Iranian society

/ 3 نظر / 4 بازدید
fiona

سلام. اولين سلام از آن من شد. / دير امدم برای عرض تبريک. ببخش . سال نويت مبارک. در اين رای گيری هم شرکت خواهم کرد. / قربانت می روم.

mona

salam pesar shomaliye aziz. haleton? sale no mobarak (ba takhir . maro ke yadeton narafte? shoma hanoz sari nayomadin?????????

Omid

باب اولی که نوشتی مال زمانيه که مصححين چشماشون برگه های سفيد رو ميديد!!! الان صححين!! فکر میکنن طرف اشتباهی برگش رو سفید داده براش پرش میکنن!!!