بدون شرح

من فقط نمي دونم اين سايت پرشين بلاگ کي درست ميشه که ما بتونيم نوشته هايمون را توش بذاريم و خلايق اونو ببينند. هر چي رفقا ميگن بيا در اين سايت خارجي ها چيز بنويس ولي مگه تو گوش ما ميره. همش ميگيم جنس ايراني خوبه .....!؟
اينم يک گريه يک چشمي واسه اين سايت قراضه ام.
Akheh_cheraa.gif

/ 4 نظر / 3 بازدید
مازیار

سلام: وبلاگت که مشکلی نداره.مطلبشم مال امروزه. فقط يه اشکال بهش وارده.اونم اينه که يکمی دير به دير آپديت ميشه!!! طبق تحقيقات من آپديت اون در ماههای اخير به طور متوسط هر ۵/۲ ماه يکبار صورت ميگيره.که کاملا طبيعيه!!! در ضمن مطالبت خيلی باهاله. موفق باشی.........مازيار

پسر شمالي ( خودم ! )

الله اکبر! مازيار جان انگار جن زده شده ام. چون خودم مطلب بالا را در وبلاگ نمي بينم و هرچي رفرش! و اف5! هم ميزنم در وبلاگ مطلب را نمي بينم. حتي حافظه اينترنت اکسپلورر را هم که سايتها را نگه مي دارد پاک کردم. ولي عجبا که باز هم در صفحه اصلي مطلب جديد را نمي بينم.

عطا

وبلاگ شما مشکلي نداره. طبق معمول ديوار کوتاه تري از ما پيدا نکردي. مشکل از client خودته.

پسر شمالي ( خودم )

عطا جان من از چند تا کامپيوتر ديگه هم که اين وبلاگ را باز کردم. مطلب جديد باز هم ديده نشد و فقط زماني که لاگين مي کنم، مي تونم ببينمش. شايد از کامپيوتر شما اين مشکل ديده نميشه، خواهش مي کنم دوباره يک امتحان بکن. بعدش عطا جون ما مثل بعضيا نيستيم که بخواهيم نمکدون بشکونيم و واقعا متاسفم که شما اينقدر دشمن بخاطر محبوبيت تون دارين که دوستان را هم گم کردين. موفق باشين.