معرفی برنامه های خوردو!

باب اول: مشهدی ها وقتی میخوان بگن "خیلی کوچیک یا ریز" میگن "خوردو"! مثلا: اصغر خوردو، سگ خوردو، میز خوردو و خلاصه خوردو دیگه.... حالا منم می خوام یک چند تا برنامه خوردو معرفی کنم که زیاد به دانلودتون هم فشار نیاد!

باب دوم: TrueCrypt 4.1
موجودی که در بالا نامش را می بینید، وظیفه اش مخفی کردن فولدر، فایل و یا حتی پارتیشن های هارد شما را به عهده دارد و البته چون خودم تستش کردم و دیدم فشار زیادی هم به اونجای ویندوز نمی آورد که اسمش حافظه و یا بخش های دیگر مثل بوت و غیره است. دیدم که کاملا نصبش برای دوستان مفید است بویژه برای موجودات لپ تاپ دار. فقط در هنگام نصب و اجرای آن کاملا دقت بفرمایید که خدای نکرده اطلاعات هارد شما از بین نرود و حتما قبل از نصب و اجرا، راهنمای این برنامه را مطالعه کامل بفرمایید. و بطور کل داونلود آن برای افراد با انگلیسی ضعیف و آشنایی کم با کامپیوتر... حرام، برای افراد متوسط المزاج مستحب و برای لپ تاپ داران واجب خیلی واجب است.
برنامه رایگان است و حجمش هم دو سه مگا بایت بیشتر نیست. البته اگر چیز خصوصی بر روی کامی جون خود ندارید بیخود اینجور برنامه ها را اصلا دانلود نکنید! در ضمن در مقایسه با سایر برنامه های مخفی کردن فایل و پوشه هم این برنامه خیلی گردن کلفت تشریف دارد. و اگر اینکاره تشریف داشتید انشاالله بعد از نصب حرف مرا تایید خواهید نمود. لطفا تو دلتون هم فحش ندید، بالاخره ما هم آدمیم و جایز الخطا.

دانلود برنامه با حجم دو  یا سه مگا بایت از اینجا!

باب سوم: Kaspersky Anti-Hacker 1.8.180
این موجود بسیار ملوس تشریف دارد ولی اصولا خانواده آقایون فضول را عروس می کند و می رود. در گذشته بهش می گفتند خندق! حالا بهش می گن دیواره آتش یا همون فایروال. ما هم تو خونمون بهش یک چیزی می گوییم که اینجا نمی نویسم! خلاصه این موجود برعکس سایر برنامه های فایروال حجم زیادی از ویندوز را نمی گیرد و کامپیوتر شما را از امنیت بالایی بر روی شبکه اینترنت برخوردار می کند. و البته این برنامه برای افراد کم انگلیسی دون و  ناچیز کامپیوتر دون هم واجب می باشد. بیخود هم با خودتون نگید من زون آلارم دارم یا نورتون فایروال و غیره.... همشون را آنیستال کنید و فقط از این برنامه استفاده نمایید.
یادم رفت بگم که این برنامه پولکی می باشد ولی در هنگام نصب اولیه آن به گمانی یک سال اعتبار می دهد. البته برنامه کراک آنهم به بازار آمده است که بعید می دانم بهش احتیاجی پیدا بکنید و حداکثر در هر سایت کراک درپیتی هم بروید لینک آن را دارد. فقط در مطلب بالا می خواستم بگم این یارو رودست ندارد بویژه برای افراد عجول و کم حوصله بر روی اینترنت.

دانلود برنامه با حجم چهار مگا بایت و خرده ای

پا نوشت: اگر مطلع باشید برنامه آنتی ویروس این شرکت هم که قویترین برنامه ضد ویروس تشریف دارد، حدود چند ماهی است که دیگر کراک نمی شود. یعنی در اصل کراک می شود ولی بعد از اولین آپدیت آن کراکش هم از بین می رود. خلاصه ضمن تسلیت به کلیه بازماندگان این فاجعه احتراما به اطلاع می رساند که در مورخه همون چند ماه پیش من از شدت ناراحتی این فاجعه نتونستم جلوی خودم را بگیرم و این دفعه شخصا قفلش را که چه عرض کنم همچین درب و پنجره اش را پایین آوردم که چند ماهی است خودش بهم میگه: چرا هر روز آپم! نمیکنی جیگر!!! انشاءالله برادران کراکر خارجی و یا داخلی تا چند وقت دیگر نسخه کراک آپدیت آن را برای همگان منتشر می کنند.

باب چهارم: YahooPOPs V.0.8.3
موجود سوم نوعی کنه می باشد و  همچین به سایت یاهو می چسبد تا شما بتوانید ایمیل های خود را در برنامه نامه نگار آوتلوک اکسپرس ویندوز هم دریافت و یا ارسال نمایید. دیدم هنوز خیلی ها با ایمیل یاهو کار می کنند، گفتم این ورژن آخریش را معرفی اش کنم. برنامه رایگان است. اگر یادم نرود یک راهنمای استفاده آن را در قسمت کامنت دونی می نویسم.

دانلود برنامه با حجم یک مگا بایت و خرده ای

باب پنجم و ششم:
Java Runtime Environment v1.5.0_05  و  Macromedia Flash Player 8.0.22.0
اصولا من به غیر از این دوتا آویزون، چیز دیگری را به اینترنت اکسپلورر خودم آویزون نمی کنم و سایر برنامه ها حق نصب بر روی اینترنت اکسپلورر من را ندارند. فکر کنم با جفتش آشنا هستید. پس فقط لینک آخرین ورژن های آنها را در زیر می گذارم. فقط یاد آوری کنم این برنامه جاوا دیگه "خوردو" نیستش و حجمش از منم بیشتره!

دانلود برنامه جاوا با حجم خیلی زیاد مثلا شانزده مگا بایت

دانلود برنامه فلاش با حجم خیلی کم مثلا یک خرده و نهصد کیلو بایت

باب آخر: در انتها وصیت می کنم که هر برنامه ای بر روی ویندوزتان حتی همین برنامه های فوق که در بالا معرفی کردم را دیدید در استارت آپ ویندوز افتاده است با زبون خوش و از طریق تنظیمات برنامه فوق و یا لگد و فحش از طریق اجرای  دستور msconfig که درقست RUN دکمه استارت ویندوزتان قرار دارد، بی اثر نمایید.

باب پوزش: راستش اگر دیر وبلاگ را آپ کردم بخاطر این هست که بعضی موقع ها خودم نمی نویسم، بعضی موقع ها نمی گذارند بنویسم و بعضی موقع ها هم نه من می نویسم و نه اونا می گذارند که من بنویسم!!! الآنم که نوشتم برای اینه که فیونا بعد از یکسال آپ کرده!

/ 7 نظر / 29 بازدید
مهدی

سلام ... زمانه فرصت تنگی است که مجال تامل به آدمی نمی دهد . زمانه تیغ تندی است که برای خداحافظی هم تو مرا مجالی نمی دهد . اما در این وادی تلخ ِ امروز نقطه ایی همانند نطفه ایی که در شکم مادری, نوزادی را شکل می دهد؛ در حال شکل گرفتن است . وآن نگرش مثبت من وتوست به آیندهء ایران وایرانی . وخوب فکر کردن دربارهء آیندهء ایران وایرانی , تا از ذهن من وتو فردای ما وفرزندانمان طلایی شود و اگر دیگران نکاشتند تا ما بخوریم ما می کاریم تا آیندگان بخورند . .. پس بیایید با بهترین امید ها و بهترین دیدها فردا را با دست خالی هم که شده از درد ِ امروزی کشور پاک کنیم وخرابی خاک را با خون ِ پاک ِ صداقت بازسازی کنیم

Solh

نقش پورمحمدی در اعدام‌های سال ٦٧ تاييد شد . دفتر آيت الله منتظری تأييد کرد که اين مرجع شيعه مصطفی پورمحمدی وزيرکشور کنونی ايران را از مسئولان "اعدام دسته جمعی" زندانيان سياسی در سال ٦٧ می‌داند. بنا به خاطزات آيت‌الله منتظری ، مصطفی پورمحمدی عضو هيئت سه نفره‌ای بود كه در تابستان سال ٦٧ هزاران تن از زندانيان سياسی را که در حال گذراندن دوران محکوميت خود بودند مورد بازجويی قرار دادند و به تشخيص خود دستور اعدام شمار زيادی از آنان را صادر کردند.

عباس رضائی

ابعاد کودک آزاری وسیع است، تا جای که باید تمام موضع های دیگر را تحت تاثیر قرار دهد. اما گویا کسی دیگر نمی خواهد به وجدانش رجوع کند. کسی نمی خواهد درد را ببیند. کسی نمی خواهد فریاد در گلو خفته کودکان را بشنود. آیا با شرکت نکردنتن در این کمپین و حتی منعکس نکردن آن بر این باورید که نمی شود کاری کرد؟ آیا کودکان اکنون دیگر مسئله شما نیستند؟ آیا می توانید مدعی باشید که مردم ایران لیاقتشان بیشتر از فرهنگی است که حکومت حاکم کرده است؟ آیا می توانید کودکانتان را شاد ببینید و این همه کودک آزاری را تحمل کنید و بی تفاوت باشید؟ آیا دنیا تا این اندازه ماشینی و غیر انسانی شده است که کودکان را می شود قربانی کرد و بی تفاوت بود؟ آیا فکر نمی کنید روزی باید به وجدان خود جوابگو باشید؟ به بشریت متمدنی که از این درد و این فاجعه بی خبر مانده است؟ بله سخنم با شما است! شما ای که دارید این متن را می خوانید! به گوشه های از این فاجعه نگاه کنید. و خود را در این کمپین شریک کنید.

Solh

یــاران درود ، به دستگیری فعالین سندیكای شركت واحد تهران اعتراض كنید رانندگان شركت واحد برای روز یكشنبه اعلام اعتصاب عمومی كرده اند. روز پنجشنبه اول دي مامورین مسلح جمهوري طالبانــی با در دست داشتن حکم بازداشت و بازرسی منازل رهبران و اعضای سنديکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه٬ به منازل آنها مراجعه و ١٢ نفر از آنها را دستگير كردند. ٤ نفر از دستگیر شدگان پس از مدت كوتاهی آزاد شدند اما هشت نفر ديگر هنوز در زندان هستند. جمعه ٢ دي حدود ٣٠٠ نفر از رانندگان شركت واحد در اعتراض به اين دستگيري در مقابل دفتر اين سنديكا تجمع كرده و خواهان آزادي افراد دستگير شده شدند. این تجمع هم اكنون ادامه دارد. قرار است اين تجمعات در مقابل قرارگاههاي اتوبوسراني ادامه داشته باشد.درود بر شما کارگران زحمتکش ایران. رانندگان شركت واحد تصميم گرفته اند كه روز يكشنبه از ساعت ٦ صبح اتوبوسها را در محل قرارگاه خود متوقف نگه دارند و دست به اعتصاب عمومی بزنند. درود بر شما کارگران زحمتکش ایران.

Solh

کانون وبلاگ نویسان ایران( پن‌لاگ) دستگیری کارگران زحمتکش شرکت واحد را شدیدا محکوم می‌کند. دولت جمهوری اسلامی ایران به جای ترتیب اثر دادن به خواسته‌های بر حق صنفی کارگران شرکت واحد و بهبود وضع اسف بار معیشتی آنان به روش همیشگی خود می‌خواهد با سرکوب و دستگیری و ارعاب کارگران اعتصاب آنها را در هم بشکند. کانون وبلاگ نویسان ایران(پن‌لاگ) خواهان آزادی بی قید و شرط همه اعضای سندیکامی باشد و از همه وبلاگ نویسان تقاضا می‌کند با پخش اخبار این اعتصاب و نوشتن در باره آن در وبلاگ‌های خود از کارگران شریف شرکت واحد حمایت کنند. پن‌لاگ همچنین از همه سازمان‌های طرفدار حقوق بشر انتظار دارد با اعتراض گسترده و شدید به دولت ایران خواهان تضمین امنیت جانی اعتصابیون و خانواده‌های آنان شوند و نگذارند این اعتصاب صنفی با روش همیشگی دولت ایران یعنی کشتار و اعدام خاتمه پیدا کند. کانون وبلاگ نویسان ایران(پن‌لاگ)

سید هادی جعفری

سلام . خيلی با حال بود .ولی حالا ما کجاشو ديديم !!!؟ هرکجا هستيد موفق باشيد . راستی آنتی يه باحالی بود ................................................................... همين !!!

عمو احسان

با عرض سلام و خسته نباشيد ضمن تشکر از برنامه های جالب و جدیدت ميخواستم يه پيشنهادی بدم. پسر تو چقدر باحالي بيا دوست دخترم بکن تا حد اقل يه بچه ازت داشته باشم.