پسر شمالی

یادداشت هایی در باب زندگی، طنز، اجتماع، ایران، آی تی، تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، مارمولک و پرتقال

هوا بس ناجوانمردانه سرد است

باب اول: ضمن تسلیت به خانم متولی عزیز، از تمام همشهریان ساروی خواهشمندم حتما وبلاگ سکوت مهربانترین پدر دنیا را بخوانند. واقعا جای تاسف دارد که کادر درمانی بیمارستان شفای ساری اینقدر بی مسئولیت نسبت به جان همشهریان خود باشند.

باب دوم: نحوه مقابله با آزادی بیان خانم ها به شیوه البته غربی اش، بمیرم برای بروبچ فمینیست وقتی این صحنه را تماشا می کنند. به نظر شما درد مدل غربیش بیشتره یا شرقی اش؟؟؟

باب سوم: و باز هم جرج کوچولوی خودم در حال سوتی دادن. آدم پونزده تا شاخ با بیست و هفت تا دم در می آره وقتی می بینه این امریکایی ها به کی رأی داده اند. بعد هی پدرسوخته های یانکی به ما بند می کنند که شماها چرا مثل ما رأی نمی دین و چرا اصلأ رأی نمی دین !!! ( لینک از مهرداد عزیز )

باب چهارم: دولتی شدن سایت پرشین بلاگ را به دست اندرکاران آن تبریک و به استفاده کنندگان آن تسلیت عرض می نمایم. برایم از لحاظ احساسی شاید خیلی مشکل باشد ولی انگاری کم کم باید به فکر کوچ از این دیار باشیم. ولی خوب از عطا، رضا و بهرنگ عزیز هم کمال تشکر را دارم که این چند سال دردسرهای من را تحمل نمودند. و امیدوارم در جایی شایسته این عزیزان، زحماتشان را سپاس بگوییم. البته جایی مردمی و متعلق به خود بلاگرها، نه مکانی دولتی و مافیا بازی..... ( راستی اگر کسی توانست برایم دامین و هاست رایگان تهیه کند ممنون می شوم چون خیلی غیرمنتظره این اتفاق افتاد و من..... البته اگر عطای عزیز اجازه بدهد تا دوم مرداد که دومین سالگرد نوشتنم در پرشین بلاگ بوده، بمانم و سپس رخت سفر برکشم )

باب پنجم: آقای رحیم عبادی عزیز، ریاست محترم سازمان ملی جوانان، واقعأ متأسفم و من را ببخشید از اینکه آینده را نمی توانم زیبا و قشنگ ببینم و امیدوارم حداقل جوانان نسل سوم، چهارم، پنجم و..... این کشور به درد ما نسل دومی ها گرفتار نشوند.

باب ششم: دیگر عرضی نیست، برویم سر نفس کشیدنمان که هوا بس ناجوانمردانه سرد است....

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ٦:۱٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٥ خرداد ۱۳۸۳