پسر شمالی

یادداشت هایی در باب زندگی، طنز، اجتماع، ایران، آی تی، تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، مارمولک و پرتقال

۱۳۸۳

ضمن تبریک سال نو به تمامی وبلاگ نویسان، وبلاگ خوانان، دوستان و فامیل. از کلیه عزیزانی که از طریق کارت پستال، تلفن، فاکس، پست الکترونیک، پی ام آفلاین، کبوتر نامه بر، چاپار و آتیش سرخپوستی، ابراز محبت فرمودند. کمال تشکر و سپاس را دارم. امیدوارم در سال جدید همگان در پناه ایزد یکتا شاد، سلامت و سربلند باشند.

وای به روزی که بگندد.....
آهای ملت قرار شده در سال جدید من پولهایم را بریزم در قلکم و آخر سال یک بنز الگانس بخرم و بعد یک ماموریت از مامانم اینها بگیرم ( مثلا خرید سبزی ) بعد سوار الگانس بشم و بروم داخل یک پمپ بنزین و بیست تا ماشین را جا بزنم و وقتی هم کسی اعتراض کرد بگم در حال ماموریت هستم..... و یک نگاه چپ چپکی هم به پلاک خودرو یارو بندازم تا گوشی دستش بیاد که فضولی موقوف.....
تصوير يک -تصوير دو -تصوير سه -تصوير چهار -تصوير پنج

البته چون آمدیم کار فرهنگی بکنیم پلاک این الگانس و صورت مبارک طرف را محو کردم، که فقط مثل این کلیپ های نیروی انتظامی، آموزشی باشه و از سوی دیگر نکنه شب عیدی، بنده خدای در تصویر را از نون خوردن هم بندازیم. البته اگر گذر سردار قالیباف این طرف ها افتاد و از عملکرد پرسنل زیر مجموعه اش، خوشبحالش شد و خواست تشویقی بده. پلاک طرف در Partition Table ما محفوظ است.

فکر می کنم اگر ایشون با اون بنزش در صف می ایستاد و بجای اینکه قیافه بگیره و کلاس بذاره، با مردم خوش و بش می کرد. ارزش آن از کلیپ های آموزشی نیروی انتظامی خیلی بالاتر بود. امیدوارم زحمتکشان نیروی انتظامی همیشه بدانند که مردم ما همیشه در صحنه هستند فقط دم نمی زنند!!!!!

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ۸:٤۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٤ فروردین ۱۳۸۳