پسر شمالی

یادداشت هایی در باب زندگی، طنز، اجتماع، ایران، آی تی، تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، مارمولک و پرتقال

دوستی با روزی نامه ها !!!

از ابتدای مسابقه وبلاگ های برتر من ضمن حمایت و شرکت در این مسابقه که به نظر من در جهت تشویق و تبلیغ وبلاگ نویسی نیز موثر بود، همراهی خودم را اعلام نمودم ولی حتی دوستان مسئول این مسابقه هیچ وقعی به سه نامه ارسالی من که نگذاشتند هیچی. بلکه نامه های سایر بلاگرها را نیز جواب ندادند و از سوی دیگر مدام اعلام می نمودند که از نظرات خود ما را بهره مند سازید. ببم جان تو همون نامه های ما را جواب بده، حالا نظر پیشکش جنابعالی.
در هر حال من و سایر دوستان تبلیغات وسیعی را برای این مسابقه انجام دادیم که متاسفانه یک تشکر خشک و خالی هم که از ما نشد بماند بلکه با حذف ناجوانمردانه تعدادی از وبلاگ ها در مرحله اول قدرت سروری و سالاری خود را نیز به جماعت وبلاگ نویس نشان دادند. و امثال بنده هم که فکر می کردیم پشتیبان یک حرکت فرهنگی هستیم را نیز به تفکر بیشتر فراخواند که آیا بغیر از اینست که هدف تنها تبلیغ برای مجله دنیای کامپیوتر و سایت دیجیتال پرشیا و همچنین اعوان و انصار آنان می باشد؟
بد نیست اشاره ای داشته باشم به نتایج مرحله اول مسابقه که من را با نوزده رای در صدر گروه روزنگاری نشاندند که برای من جای تعجب داشت که چگونه صد و خرده ای به من رای داده اند ولی فقط نوزده رای درج شده است که با توجه به نتایج مسابقه آسیایی بلاگرها و همچنین صد و خرده ای کامنت هایی که در گذشته برای من گذاشته شده است و حتی در هیچ وبلاگ برنده دیگری در سایر گروهها هم چنین حجم تبریکی دیده نشد و در زیر مطالب گذشته مربوط به آن زمان مشاهده می فرمایید و همچنین ایمیل های رسیده فهمیدم که دست استکبار این بار از آستین آقای اروج زاده و بچه های دیجیتال پرشیا درآمده است و گردن بنده از همه جا بی خبر را گرفته است و قرار است عروسک بازی این دوستان شویم.
هر چند که همیشه از بازی های جنجالی بین بلاگرها پرهیز می کنم ولی این بار از اینکه شخصی بخواهد خارج از محیط وبلاگستان اینگونه با موقعیت و حیثیت بلاگرها بازی نماید برایم کمی گران آمد. از این رو همین جا و از همین تریبون اعلام می کنم که آهای ملت دوستی با روزی نامه ها جز آبروریزی و هتک حرمت چیز دیگری نیست. یا شما که در زیر مطالب گذشته من کامنت گذاشته اید دروغ می گویید و به من رای نداده اید یا این مدیران مثلا کامپیوتردون دیجیتال پرشیا..... نتیجه گیری را به خودتان می سپارم.
راستی یادم رفت بگم که جناب استاد دانشمند آقای اروج زاده با کمال شرمندگی باید اعلام نمایم که یکی از دوستان دست اندرکار مسابقه کذایی شما از بستگان نزدیک من می باشد و از همه چی مرا باخبر نموده است هرچند که ایشان شاید بدلیل اختلافات دیگری با شما بخواهد پشت پرده این مسابقه کذایی را برملا نماید. اما برای من جالب توجه است که قیافه شما را در همان مکانی که به شما قولش را دادم، ببینم که پس از شهادت ایشان در قبال حذف  ناجوانمردانه من از بین برندگان، چگونه باز هم عوام فریبی خواهید نمود. بياد داشته باشيد اکثر رايانه ها دارای فلوپی درايو و پرينتر هستند. اتصال به شبکه هم که جای خود دارد..... آدم زرنگ از خودش رد پا و مدرک بجا نمی گذارد عزيزجان.....

شخصا از اینکه چنین روزی نامه هایی با چنین مسابقات و تبلیغاتی بخواهند، کیسه ای برای خود بدوزند. احساس حالت تهوع می نمایم. و از همه دوستان بلاگر و خواننده وبلاگ خود هم که در ماه گذشته موجبات به بازی گرفتنشان را برای عده ای سودجو فراهم آوردم، با شرمندگی پوزش می طلبم.

از مدیران محترم سایت پرشین بلاگ نیز خواستارم که در انتخاب تبلیغات برای اینگونه موسسات در بالای وبلاگ های پرشین بلاگ توجه جدی فرمایند تا خدای نکرده حیثیت خود را لکه دار ننمایند.

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ٦:٢٧ ‎ق.ظ روز جمعه ۱٠ بهمن ۱۳۸٢