پسر شمالی

یادداشت هایی در باب زندگی، طنز، اجتماع، ایران، آی تی، تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، مارمولک و پرتقال

رقابت يا رفاقت

رقابت یا رفاقت

با سلام به دوستان عزیز بلاگر خودم،
من پسر شمالی هستم همونی که با اون آدرس اينترنتی irannorth.persianblog.ir در گروه روزنگاری مسابقه وبلاگ های برتر، رتبه نخست را در مرحله اول کسب نمودم و حال رقابت در مرحله دوم و آخر را با چند تن از عزیزان شروع نموده ام. راستش احساس کردم باید با شما صحبت کنم و بعضی چیزها را بازگو کنم.
من هم مثل همه وبلاگ نویسهای دیگه، یک وبلاگ کوچیک دارم با چند تا لینک و یک آرشیو گذشته و یک سری زلم زیمبو که بهش آویزون کردم و مثل بقیه حرفهای دلم را داخلش می نویسم. در این یک سال و نیم هم که مطلب می نویسم، خیلی کم شده که وبلاگ نویسهای دیگر را از نزدیک حضوری زیارت کنم و خلاصه مثل بقیه یک دنیای مجازی کوچیک و قشنگ برای خودم دارم که اوقات فراغتم را در آن سپری می کنم و بس. من از سایرین نه برتر هستم و نه قشنگتر می نویسم. فکر می کنم اگر هم محبوبیتی دارم بالطبع تنها در بین دوستان نزدیک، همکاران و بستگانم دارم. خیلی از شما بیشتر از من معروف و شناخته شده تر هستید و فقط بخاطر عدم شرکت در مسابقه و یا عدم اطلاع رسانی و تبلیغات برای وبلاگ خود و یا بدلایل دیگر که از حوصله این بحث خارج است،  شاید در جایگاه حقیقی خود قرار نگرفته اید، از سوی دیگر شما چه بسا تا بحال نیز به وبلاگ من سر نزده بودید چه آنکه من را به عنوان نفر اول مسابقه بخواهید انتخاب نمایید.
بگذارید تنها به این امر اشاره کنم که منم، یکی مثل اون ده بیست هزار نفری هستم که یک دنیای قشنگ برای خودمون درست کردیم تا حداقل بتوانیم ساعاتی را از این دنیای واقعی مسخره که دروغ و ریا و حسادت در آن موج می زند، دور باشیم. من دوست ندارم که دنیای مجازی خودم را هم با این صفت های زشت پر کنم و خدای نکرده همون وضعی را که در دنیای واقعی برای من یا دیگران بوجود می آید، در وبلاگ خودم هم ببینم، چه آنکه همان روز دیگر دست به کیبرد نخواهم برد! به همین خاطر از همه دوستان خواهش نمودم که به اینجا تشریف بیاورند تا در همین ایام مرحله دوم انتخابات با نظرات هم آشنا شویم و اگر این بار رتبه نخست مرحله اول را در مرحله دوم نیز تکرار نمودم. باز هم همان جایگاه متوسط و گمنام گذشته ام را در نظر دارم و مابقی این رتبه را سهم شما می دانم که به من واگذار نموده اید. بگذارید مانند بعضی از گذشتگان غرور بی حد و حصر وجودم را در بر نگیرد. من برای رفاقت در این مسابقه شرکت نمودم نه رقابت، پس  خواهش می کنم وبلاگ هایمان را از دنیای واقعی دور نگه داریم، خواهش می کنم دنیای مجازی قشنگمان را خراب نکنیم.
در پایان، اميدوارم دوستان عزيز با نظرات خود در این زمینه، راهگشای من و سایر دوستان بلاگر باشند.

با تشکر از همه شما
فرهاد (دنیای واقعی) و پسر شمالی (دنیای مجازی)

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ۸:٤٤ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٩ دی ۱۳۸٢