پسر شمالی

یادداشت هایی در باب زندگی، طنز، اجتماع، ایران، آی تی، تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، مارمولک و پرتقال

مازندران

مازندران
می خواستم در وصف جلای وطن و درد غربت آن قلم فرسایی کنم اما احساس نمودم نامه زیر خود گویای همه چیز است و گوینده بسادگی احساس خود را بیان نموده است. بیاییم به یاد همه هموطنانمان که حال به هر دلیلی که از کشور خارج شده اند و دور از مام میهن روزگار را سپری می کنند، باشیم. نامه را با هم بخوانیم:

"سلام خوبین من از سوئیس برای شما ایمیل می زنم. من یک خواهش از شما دارم اگر میشه در وبلاگتان عکس هایی از مازندران عزیز، عکس هایی از روستاها و جنگل ها قرار بدین. ممنونم.
رضا از سوئیس"

تعجب نمی کنم اگر احساس گوینده را درک نکنید چرا که ما در میان روستاها و جنگل هایمان قرار داریم و قرار نیست برای آنان دلمان تنگ شود. ما در دام روزمرگی و باری به هر جهت هایمان گرفتار آمده ایم و از سوی دیگر هم نمی دانیم سرمایه های طبیعی کشورمان در چه حال و روزی هستند و سخن آخر، آیا آیندگان ما را خواهند بخشید؟

"سلام، رضا جان. با پوزش از تأخیر در جواب نامه ات من بعضی از تصاویر گلستان، مازندران و گیلان را برایت در وبلاگم قرار دادم. موفق و پیروز باشی. فرهاد"

۱- تپه های حاشیه چالوس  ۲- منازل ویلایی کلاردشت ۳-  تابستان کلاردشت ۴- کوههای کلاردشت ۵- بازار ماهی فروشان در رشت ۶- رشته کوه البرز ۷- جنگل قرق ۸- مزرعه برنج ۹- مزرعه برنج از نمایی دیگر ۱۰- پل ورسک

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ۸:٤٥ ‎ق.ظ روز جمعه ٢۳ آبان ۱۳۸٢