پسر شمالی

یادداشت هایی در باب زندگی، طنز، اجتماع، ایران، آی تی، تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، مارمولک و پرتقال

دوستان ناباب

آهای ملت این ضبط و پخش مدیا پلیر وبلاگم را دزد برد و دیگه از موزیک متن اینجا خبری نیست. در واقع دیشب چند نفر از اراذل و اوباش که رفیقم می باشند به عنوان مهمونی آمدن خونه مون ولی بیشرف ها نگو با قصد قبلی آمده بودند و ما خبر نداشتیم. هی به ما گیر دادند که بابا این وبلاگ خوشگلت را به ما نشان بده. من هم جوگیر شدم و کامپیوتر را روشن کردم و بعدشم که وبلاگم بالا اومد. تا آمدیم بجنبیم دست و پای من وبلاگدار بینوا را گرفتند و با زور چماق و مشت و لگد رمز پرشین بلاگ را از دهن من کشیدن بیرون. و خلاصه کاری که نباید می شد..... شد. حسودای بدبخت تازه به مارمولک نازم هم رحم نکردن و با لگد از وبلاگم انداختنش بیرون هیچی از سایت میزبان فایلش هم  پاک کردند و نمی دونم این سر سیاه زمستونی مارمولکم الآن کجاست؟

خدا رو شکر رمز بلاگ رولینگ را هرچی کتک خوردم به زبون نیاوردم که نیاوردم وگرنه لینک رفیق و رفقای وبلاگی ام هم الآن پر زده بود. خلاصه فکر نکنین این لینک هایی که دادم همینجوری مفتی مفتی هستش که پاش داریم داداش از جونمون مایه میذاریم و خون می دیم تا از شر عدو حفظ بشه ها.

بگذریم، خلاصه قبل از رفتنشان هم کلی تهدیدم کردن که اگر ببینیم اینا سرجاشون برگشتن، به زنده موندن وبلاگت هم دیگه اطمینان نداشته باش و خودت هم که جای خود داری. ما دیگه از دست دیر بالا اومدن وبلاگت کلافه شده بودیم و اینم حقت بود که کف دستت گذاشتیم تا بعد.

بعد کلی استفاده از نرم افزارهای بازیابی فایل بالاخره تونستم مارمولک نازم را که فایل داخل کامپیوترش را هم پاک کرده بودند، بازیابی کنم و گذاشتمش در لینک خانه دوست کجاست. آهنگه را هم که جرأت نمی کنم در وبلاگم دوباره بذارم. با اینکه از این آهنگ ابی خیلی خاطره دارم ولی خوب دل شیر و جگر اورنی تورنگ می خواد که دوباره نصبش کنم.

ختم کلام هم به همه نصیحت می کنم همیشه یک فایل آفلاین وبلاگتون را دم دست داشته باشین که به خلایق داخل منزل نشون بدین و همیشه هم بیشتر از سه تا رفیق خودتون را در منزل مهمون نکنید که بخوان شب هم بمونند. نمی دونم از دست اون سه تایی که من را گرفته بودند زیر مشت و لگد عارض باشم یا اون دوتایی که پای کامپیوترم مشغول تجاوز به وبلاگم بودن.

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ۱٢:٠٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٥ آبان ۱۳۸٢