پسر شمالی

یادداشت هایی در باب زندگی، طنز، اجتماع، ایران، آی تی، تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، مارمولک و پرتقال

استاندار مازندران

آخه الهی قربونتون بشم، بابا میشه بسه... من نمی دونم قضیه چیه که مشکلات و معضلات استان مازندران انگار تموم شده و بعضیا از روی نمی دونم چه چیزی، آمدن به استاندار مازندران گیر دادن که آقا کار نمی کنه و باقی قضایا که 41 پرسش کردن که اگه نتونه جواب بده و نمره اش زیر 10 بشه، وزیر کشور را استیضاح کنن. از همه جالبتر هم اینکه نماینده هایی که با این استاندار موافق بودن و از لحاظ گرایش سیاسی هم به ایشان متمایل هستن هم در این قضیه از ایشون سؤال کردن. خلاصه حداقل لطف می کردن و سؤال هارو تستی می کردن که حداقل آقای استاندار که به نظر بنده سرش شلوغه، نخواد همش بشینه و به این و اون حساب پس بده و در امتحانات شرکت کنه. آخرش هم باز اینا بیان بگن این چرا کار نمی کرد و فقط در امتحانات شرکت می کرد. هرچند که بعد از خوندن مصاحبه ایشون در نشریه همولایتی متوجه شدم که برای ایشون امتحان الهی مهمتر از این چیزاست و در مقابل این آقایون هم سکوت اختیار کرد. در هر حال غرض از مزاحمت اینکه امیدوارم چند تا جوون باحال هم پیدا بشن و از هرکدوم از این وکلایی که این 41 پرسش از استاندار یا وزیر کشور را مطرح کردن، 41 پرسش از خودشون بپرسن که در طی این مدت 3 سالی که وکیل هستن برای منطقه شمال چیکار کردن. والسلام
------------------------------------------------------
نتیجه اخلاقی:
بالاخره این پسرشمالی مشتش رو باز کرد و معلوم شد که طرفداره جناح چپه با این حرفاش. البته الآن یاد اون موقعی افتادم که مشاور یک کاندیدای مستقل بودم و چپی ها بهم می گفتن راستی! اینهم بماند که مشاور همین استاندار از دست پسرشمالی شکایت کرده که به من توهین نموده ایشان و اولین متهم اینترنتی در شمال کشور محسوب میشم. خلاصه چند وقت دیگه درب این بیلینگ را همین چپی ها تخته می کنن، بازم شماها بشینین بگین من چپی هستم چون از استاندار حمایت می کنم.
------------------------------------------------------
تیتر انشاء هفته پسرشمالی:
آیا جایز است در جهان کنونی که همه اندیشمندان صحبت از دهکده جهانی می کنند ما بر سر بومی بودن و یا غیربومی بودن دعوا کنیم؟
راهنمایی برای بچه تنبل ها:
ما یک ضرب المثل در رشته بازاریابی داریم که میگه: Think Global, Act Local
یعنی جهانی بیندیش و محلی عمل کن. حالا خودت بچه این محل هم نبودی، عیبی نداره!
------------------------------------------------------
راستی یکی از نشریات محلی استان مازندران ستون طنزی داره که امروز دیدم مثل سایت من فرهنگ لغت داره، خلاصه حضور گل ببوی عزیز را در عرصه مطبوعات بهش تبریک میگم.

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ٩:٠٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ آذر ۱۳۸۱