پسر شمالی

یادداشت هایی در باب زندگی، طنز، اجتماع، ایران، آی تی، تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، مارمولک و پرتقال

فیلم 300، تلاش القاعده برای یازده سپتامبری در ایران

باب اول: در دوران امپراطوری خشایارشاه، تروریست های آتنی بارها و بارها به یکی از شهرهای بزرگ ایران باستان بنام ساردیس حمله کردند و در یکی از حملات خود چنان قتل عامی در این شهر به راه انداختند که مردمانی بیگناه بیشتر از آنچه که در یازده سپتامبر امریکایی ها در آتش القاعده سوخته بودند، از بین رفتند. این حرکت آتنی ها، همچون امروز که اجماعی جهانی را برای کمک به امریکاییان ایجاد نمود، شکل گرفت و نیروهای نظامی امپراطوری هخامنشیان که از اقوام گوناگون تشکیل شده بود، به قصد از بین بردن تروریست ها به آتن حمله نمودند. اسپارتهایی که در فیلم 300 همچون آزادیخواهان و طرفداران دمکراسی به تصویر کشیده شده اند، دسته ای افراد مسلح بودند که همچون اعضای القاعده شستشوی مغزی شده و کاری بجز دست زدن به عملیات انتحاری و کشتن مردم بیگناه نداشتند. و اینچنین بود که جنگ ترموپیل آغاز شد و گوشمالی سختی به تروریست ها و متحجرین باستانی داده شد. جنگی که هم اکنون همانند آن را ما در عراق و افغانستان بر علیه تروریست های انتحاری می بینیم.
حال پس از هزاران سال و با ساخت فیلم 300، جانیان و قاتلین بالفطره دوباره می روند تا یازده سپتامبری دیگر را در ایران رقم زنند. و این وظیفه هر ایرانی است تا با اطلاع آن به تمامی مردم جهان، این بار نیز فرزندان شیطان را به قعر دوزخ بفرستند.

باب دوم: سایت یاهو در اقدامی زشت و زننده، نظر محترمانه من را که در پای صفحه فیلم 300 گذاشته شده بود، پاک نموده است. دلیلی هم جز این نداشته است که تعداد آرای مثبت کامنت من باعث ترس و وحشت سازندگان فیلم 300 شده بود. سایت یاهو با این کار نه تنها قواعد بازی دمکراسی را در جهان مدرن رعایت ننمود و خاطره بدی از خود بجای گذاشت. باید این را بداند که با این کار حتی در میان پرسنل خود نیز جایگاه والای خود را از دست داده است. بی گمان در این نبرد بین خیر و شر، سایت یاهو انتخابی بد را از خود به نمایش گذاشت. من به روشنی می بینم که در آینده نزدیک از کرده خود پشیمان خواهد شد.

باب سوم: با توجه به پاک شدن کامنت من، از عموم دوستان خواهشمندم که علاوه بر ثبت بدترین درجه یعنی F برای این فیلم، بجای اینجانب که توسط سایت یاهو سانسور شدم، به بالاترین کامنتی که به فیلم انتقاد نموده است و تایید مثبت خوانندگان را هم آورده است، در زیر آن گزینه YES را انتخاب نمایند تا روح این مرحوم پسر شمالی هم شاد شود.

باب چهارم: همانطور که اکثر دوستان مطلع هستند، سایت اعتراض ایرانیان به فیلم 300 چند پله بیشتر تا بدست آوردن رتبه اول در گوگل فاصله ندارد، امیدوارم سایر دوستانی که هنوز دست بکار نشده اند با لینک کردن این سایت و کلیک روزانه! در رساندن صدای ایرانیان به جهان سهیم شوند.

مورچگان را چو بود اتفاق
شیر ژیان را بدرانند پوست

باب پنجم: بد نیست این را هم اضافه کنم که بعضی دوستان به اشتباه چند سایت معروف مربوط به این فیلم که بالای سایت اعتراض ایرانیان قرار گرفته است را لینک کرده اند و یا بر روی آن کلیک می نمایند. این کار باعث به تاخیر افتادن سقوط این سایت ها و اول شدن ما خواهد شد و امیدوارم بچه ها این مهم را رعایت کنند.

باب ششم: حرف بسیار است و وقت شما محترم. پس بیش از این مصدع اوقات نمی شوم. به امید روشن شدن حقایق برای جهانیان و اجماعی دیگر برای نابودی شر.

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ۳:٠٦ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٥ اسفند ۱۳۸٥