پسر شمالی

یادداشت هایی در باب زندگی، طنز، اجتماع، ایران، آی تی، تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، مارمولک و پرتقال

میمون باغ وحش بورکینافاسو

باب اول:
فتو وبلاگی داشتم و از من گرفتند
   خدایا فتوشونو بسوزون
فتو وبلاگی داشتم و فیلتر شد
   خدایا کارت گرافیکشونو بسوزون ( چه ربطی داشت!)
فتو وبلاگی بی عکسهای س ک س بود
   خدایا هاردشونو بسوزون
فتو وبلاگی با همش سه تا عکس بیشتر نبود
   خدایا موسشونو بسوزون (این قسمت ترجمه ساروی هم دارد)
فتو وبلاگ بی ریخت نازم زدستم رفت
   خدایا برق خونه شون بره

ببینید شما اصلا به بی قافیه بودن و ناموزون بودن و بی معنی بودن شعر توجه نکنید، شما سعی کنید در عمق حرکت کنید و ببینید بین این عاشق و معشوق ( همچو فرهاد و شیرین ) که یک وبلاگ نویس بوده با فتو وبلاگش چه عشق آتشینی برقرار بوده و حال که خسرو یعنی مخبرات ( همان مخابرات سابق )، معشوق را اسیر کرده، عاشق چه مویه و زاری می کند. ببینید شما در عمق حرکت کنید!

باب دوم:
این باب اول و باب دویوم و باب فلان می نویسم را برای عمه جانم در شهسوار که نمی نویسم! برای شماها می نویسم که اگر خواستید در کامنت دونی نظر بدهید مثلا بنویسید: باب اول: و بعد نظرتان را بنویسید یا باب دوم و سپس نظرتان را بنویسید تا منم وقت خواندن کامنت دونی "بی نقطه گیجه" نگیرم.....

باب سوم:
در راستای اینکه چند روز پیش یک تهاجم فرهنگی به ما وارد شد، ما صحبتهای تهاجم را به خودمان فرو نکردیم اما چون دیدیم خیلی حرفهای تهاجم بامزه بود، آنها را برای شما هم نوشتیم، اما شما هم آنها را به خودتان وارد نکنید و فرهنگ سوخته نشوید.

نوک زبون EMMA یکی از خواننده های گروه SPICE GIRLS از بقیه زبونش قرمزتر است.
خوشتیپ ترین و خوش لباس ترین زن دنیا CHIRISTINA AGUILERA هستش.
می گویند CHRISTY TURLINGTON از یک سیاره دیگر آمده و صدایش را درنمی آورد.
هیچکس به اندازه CINDY CRAWFORD احساس خوشگلی نمی کند ولی  هر روز آیینه اش بهش می گوید CHARLIES THERON از تو خوشگلتر است. بماند که آیینه CHARLIES THERON هم میگه MONICA BELLOCCI از جفت شما خوشگلتره!
عکاس های مجلات بدجوری کشیک ELIZABETH HARLEY را می کشند و حتی در خونه اش هم آرامش ندارد و عکسهای بدون اجازه خفنی ازش منتشر می شود، البته می گویند خودش کرم دارد
همچین بخواهی به ELLE MCPHERSON کانکت! بشوی، دستهایش را بالای سرش می برد.
سلیقه JENNIFER LOPEZZ در لباس پوشیدن، صفر است.
شیکترین لباسهای زیر زنانه را فقط بر تن LAETITIA CASTA می توان دید.
دندونای MELC خواننده گروه SPICE GIRLS حتما یک ارتدونسی براش واجبه.

البته چون به تازگی خوانندگان ما خیلی خیلی زیاد شده (یعنی همش روی هم نرفته مثلا هشتاد تا! ) و ممکن است مطالب بالا کار دستمان بدهد. همین جا و از همین تریبون اعلام می کنم: مرگ بر مونیکا بلوچی خوشگل!

باب چهارم: چون مطالب این پستم خیلی بی محتوا از آب درآمد، شما هم زیاد سخت نگیرید. علتش برمی گردد به یکسری مسائل همچون:
الف) تماشای برنامه های صدا و سیما به دلیل سوختن مونیتورم، ( ما می ترسیم دیش ماهواره بخریم!!!) (ما یادگرفته ایم که هر وقت بخواهند بهمان گیر بدهند بابت مسئله اصلی گیر نمی دهند بلکه می گویند چرا در خونه تون ماهواره دارید یا چرا حالت خوبه! )
ب) باخت های مکرر تیم باندی فوتبال علی دائی ( این تیم و بعضی بازیکنانش همچون علی دائی، شایستگی اطلاق "تیم ملی ایران" و "بازیکن تیم ملی" را نداشته و ندارند و نخواهند داشت، پارسال هم این را گفته بودم. یکوقت نگویید حالا که تیم باخته داره قدقد می کند )
ج) و یکسری علل و عوامل اسمشو نبر دیگر.

در کل وضع بنده و امثال بنده همچون آن میمون باغ وحش بورکینافاسو شده که قبل از اینکه یک خوردنی و تنقلات داده شده توسط بازدیدکنندگان باغ وحش را بخورد اولش از پشت میله ها خوردنی مثل میوه را می گیرد و داخل اونجاش! می کند بعد می خورد. آنطور که مسئولین باغ وحش بورکینافاسو می گفتند میمون بیچاره یکبار یک هلو درشت و آبدار را خورده و چون هسته اش بزرگ بوده (با انرژی هسته ای اشتباه نشود) داخل اونجاش گیر کرده و بیرون نیامده، به ضرب دوا و دکتر هسته هلو را کشیده اند بیرون و خلاصه از آنموقع میمون بیچاره هر وقت می خواهد چیزی بخورد اولش میوه را در باسنش فرو می کند تا ببیند که اگر بخوره از اونور درمی آید یا نه...

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ۳:۳۸ ‎ب.ظ روز شنبه ۳ تیر ۱۳۸٥