پسر شمالی

یادداشت هایی در باب زندگی، طنز، اجتماع، ایران، آی تی، تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، مارمولک و پرتقال

بعد از بیست و چهار سال و افتخاری دیگر
ماریو گوتزه و آندره شورله در حالیکه پیراهن مارکو رویس را در دست دارند. مثلثی که یک ضلع آن بخاطر مصدومیت به جام جهانی نرسید. زوجی که مربی آلمان زیاد اعتقادی به آنان نداشت! اما بخاطر مصدومیت دیگران بالاجبار به زمین فرا خواند و قهرمانی آلمان را رقم زدند. یوگی اشتباهاتی داشت که در هیاهوی قهرمانی به فراموشی سپرده خواهد شد.

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ۱٢:٠٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢۳ تیر ۱۳٩۳


این فتوشاپ نیست!!!

 

 

وسط بازی یه ربع بود میخواستم برم دستشویی نمی تونستم. می ترسیدم چند تا گل آلمان رو از دست بدم!

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ٤:٤٢ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳٩۳


نتایج ضعیف تیم فوتبال و قدقد کیروش
طرف (کیروش) آمده در شبکه سه و داره درفشانی میکنه. فقط به تصویر بالا که از لینک سایت جام جهانی ذخیره کردم، نگاهی بیندازید متوجه می شوید ایران از آخر اول شده یعنی از همه تیمهای دنیا حتی افریقا و آسیا!!! هم در ارسال پاس و پاس موفق و غیره پایین تره. بعد افرادی همچون فردوسی پور نشسته اند و با ایشان به به و چه چه می کنند...

همان موقعی که خودش را قبل از بازی با آرژانتین باخته بود و گفت من از فیفا می خواهم با با نفرات بیشتری جلوی آرژانتین بازی کنیم و تیم ملی و ملت ایران را در جهان خوار و خفیف کرد، باید می انداختنش بیرون ولی تاسف از نبود یک آدم با غیرت در مسئولین ورزش

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ۱۱:٢۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٢ تیر ۱۳٩۳


یوزپلنگان!آیا سخت هست بپذیریم، تیم آرژانتین به ضعیف ترین تیم (ایران) فضای بازی داده تا مسئولین فیفا از هیجان بازی ها خاطر جمع باشند؟
امری که در بازی آلمان و غنا هم اتفاق افتاد تا برادرکشی اتفاق نیفتد و ملت غنا از هر دو برادر بوآتنگ آلمانی و بوآتنگ غنایی دلگیر نشوند.
شاید این دسیسه ها کار درستی باشد یا نباشد.
اما ملت جوگیر از بازی خوب!!! یوزپلنگان را چه کنیم؟!

  
نویسنده : پسر شمالی ; ساعت ٤:۳۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٥ تیر ۱۳٩۳